(Görüntülü) BAŞARILI SİYASETÇİ ABANOZ DÜNYA EVİNE GİRDİ
Haber
11 Ekim 2020 - Pazar 00:37
 
(Görüntülü) BAŞARILI SİYASETÇİ ABANOZ DÜNYA EVİNE GİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz yaşamını Melek Öztürk ile düzenlenen merasimle dünya evine girdi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
(Görüntülü) BAŞARILI SİYASETÇİ ABANOZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz yaşamını Melek Öztürk ile düzenlenen merasimle  dünya evine girdi.

Akçakoca’nın sevilen iş adamı ve siyasetçi Abanoz ,Akçakoca Otelde yapılan düğün merasimine  Akçakoca siyaset ve iş dünyası ilgi gösterirken,Düzce il ve ilçe başkanı,Cumayeri,Gümüşova Gölyaka Kaynaşlı ilçe başkanlarında katıldığı gecede Alaplı belediye başkanı Nuri Tekin,de katılım gösterdi.

CHP İstanbul millet vekili Mahmut Tanal’ın yanısıra çok sayıda CHP li siyasetçileri ile salona sığmayan kalabalık davetlinin katıldığı  merasim  töreninde pandemi kurallarına uygun hareket edildi. Nikaha gelen misafirlerin girişte ateşleri ölçüldü. Oldukça güzel bir ortamda gerçekleşen nikah töreninde  çok renkli  sahneler yaşandı.Akçakoca belediye başkanı Okan Yanmaz’ın kıydığı nikah töreninde Tuğrul Abanozun Nikah Şahidi Alaplı Belediye başkanı Nuri Tekin Olurken,Melek Öztürk’ün Nikah şahidi ise İstanbul millet vekili Mahmut Tanal oldu.Nikah töreninin ardından davetlilere yemek ikramı yapıldı.

Yemeğin ardından takı töreni yapıldı.Takı töreni bittikten sonra Gümüşova CHP İlçe başka Ahmet Çekiç in muhteşem şarkıları ile merasime renk katması alkışlandı.Ereğli musiki okestrasının eşliğinde davetliler doyasıya eğlendiler.Daha sonra davetlilerin Fotoğraf çekimleri ile merasim sona erdi.Siyaset ve iş insanların buluştuğu davetliler bol bol sohbet ederek hasret ve anılarını dile getirdiler.

Ayrıca Tuğrul Abanoz’un davetlisi olarak Kenya’dan Türkiye’de Aydın üniversitesinde okuyan öğrenci merasime katılarak renk katması ve davetlilerin ilgi odağı olması merasime renk katması dikkatlerden kaçmadı
HABER380 olazrak birbirine çok yakışan bu çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. "Yılın düğünü idi"

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: (Görüntülü), BAŞARILI, SİYASETÇİ, ABANOZ, DÜNYA, EVİNE, GİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı