301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 22:14
 
(Görüntülü) CHP DE DÜĞÜN GİBİ MİTİNG
Akçakoca CHP VE İYİ belediye başkan adayı mitinginde şölen havası yaşandı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
(Görüntülü) CHP DE DÜĞÜN  GİBİ MİTİNG

CHP – İYİ Parti ortak mitingi saat 17.00’de Cumhuriyet meydanında yapıldı. Miting başlamadan önce Akçakocalı sanatçı Güray Koçak ve orkestra arkadaşları, verdikleri konserle Akçakocalıları coşturdu.

BEHÇET ALKAN LOKUM KONUŞTU

Sahne düzeni ve Basının çalışma ortamının mükemmel olduğu büyük mitingte deneyimli sunucu Merkez tv spikeri Ayşegül Aydın sahneye ilk önce İYİ Parti ilçe Başkanı Behçet Alkan Lokum’u sahneye davetti ,Lokum “ Mutlu bir Akçakoca vaat edeceklerini söylerken,5 yıl önce belediye başkanı olan Fikret Albayrakın yaptığı projelerine övgü ile söz ederken,göreve geldiğinde  yeni projelerle Akçakoca’yı istelinen yere getireceklerini ifade etti ve Herşeyi Akçakoca için “dedi.Aydın daha sonra meclis adaylarını sahneye çağırdı.

ÖMER BAŞAR KONUŞTU

 

Bu sefer sahneye CHP  İlçe başkanı Ömer Başar geldi.Başar” .Geleceğin Akçakoca’sını kaldıkları yerden devam edeceklerini,Akçakoca’yı hak ettiği yere getireceklerini söylerken,çalışma arkadaşları,İYİ parti yönetimine teşekkür ederken,vatandaşlardan başkan adayı Albayraka destek isterken vatandaşları saygı ve sevgileri ile kucaklayarak,sahneyi İl başkanı İlhan Duru’ya verdi

İLHAN DURU KONUŞTU

” Duru “ Eski belediye başkanı döneminde Fikret Albayrakın yaptığı büyük projeleri sıralarken,Akçakoca’lılardan tekrar Albayaka destek isteyerek vatandaşları selamladı.

YUNUS ÖZAY ER KONUŞTU

Sahneye İYİ Parti İl başkanı Yunus Özay  Er çıktı. Er konuşmasında  Fikret Albayakın Projelerini anlattı ve Albayaka sahip çıkıldığında,Akçakoca’nın kazanacağını ifade ederken, herkese sevgi ve saygılarını iletti.

Belediye başkan adayı Fikret Albayraka Kocaeli ve Sakarya illeri milletvekillerinden Tahsin Tarhanı sahneye çağırdı,

 

TAHSİN TARHAN KONUŞTU

Tarhan  Akçakocalı vatandaşlara yaptığı konuşmada “ Yerel seçimlerin çok farklı olduğunu,genel seçimlere benzemediğininin alıtını çıkarken,bu güzelim kentte herkesin sahip çıkmasının gerektiğini ifadeederken,eski belediye başkanı Fikret Albayrakın çok tecrübeli dürüst bir kimliği olan bir arkadaşımız,bundan dolayı seçiminizi yaparken,kavgacı değil uzlaştırcı tecrübeli bir başkanla kentinizi olduğu yere taşırsınız “dedi

Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhandan sonra  sahneye,

ENGİN ÖZKOÇ KONUŞTU

 

Sakarya milletvekili Engin Özkoç  geldi.Özkoç “Ülkede herkes ayrılıştırıldı,ülkede durum vahim,bunlara kanmayın,hep birlikte Vatan ve Bayrak altında Türk toplumunun ne kadar sahip çıktığını bütün dünyaya gösterelim,oyununuzun Vatan ve Millet için olduğunu unutmayın,dedikodu üretenlere müsade etmeyin,kardeşilten,dostluktan,üretkenlikten yana olunki bu yerel seçimlerde  birleşip Türkiyenin ne kadar Vatan ve Bayrak için canını verdiğini  Dünyaya gösterelim,birleştirci olalım ayrıştırılıcı değil ,eğer bizler birbirimizi kucaklarsak  bizleri günler bekliyor”dedi

FİKRET ALBAYRAK KONUŞTU

Deneyimli sunucu Ayşegül Aydın mitingin sonunda sahneye başkan adayı Fikret Albayrakı davet ettiğinde Miting alanı En büyük Başkan Fikret Başka büyük yok diyerek tempo tutarak Albayraka destek verdiklerini gösterdiler,Albayrak,” Büyük Akçakoca Koalisyonu!.. Her partiden Akçakocalılar, Mitingimize hoş geldiniz” diyerek başladı.Vatandaşlara sevgi ve dostluktan bahsederek,görevde olduğu süreler içinde Akçakoca’ya çok şey verdiğini ,eğer tekrar göreve geldiği takdirde yeni projelerle Akçakocalıların karşısında olacağını ifade etti”

Albayrak, konuşmasının sonuna doğru kendilerine yönelik olarak bazı adaylar tarafından algı operasyonları ve manipülasyonlar yapıldığına da dikkat çekti ve coşkulu kalabalığı göstererek, ”işte gerçek anket burada” dedi.Albayrak takım arkadaşı İYİ parti İlçe başkanı Behçet Alkan Lokumu yanına çağırarak ona sarılması teşekkür etmesi alkış aldı.Ayrıca yaşlı bir vatandaş sahneye zorla çıkarak Fikret Albayrakı kucaklaması da alkışı alan taraf oldu

Albayrak ayrıca, siyasi rakiplerinden biri olan Okan Yanmaz’a ada bir eleştiri getirdiği bölümde, her tarafı afişlerle donattığını, her seçim döneminde oluk oluk para akıttığını belirterek, Akçakoca ya hayrı dokunmuş çok sayıda insan gibi, Okan Yanmaz’ın da bu paraları boşa harcamak yerine babası adına bir okul yaptırabileceğini söyledi.

Albayrak konuşmasını şöyle sürdürdü:

”Üç seçimdir hunharca bir seçim kampanyası yürütülüyor. İnanılmaz paralar harcanıyor. Ben de bir seçimlerde mütevazi kaynaklarımla seçim yarışması yürütüyorum. Bu kadar büyük paralar harcayan sözde Akçakoca sevdalısının geçmişine şöyle baktığımızda… Örneğin Esvet Sarıoğlu merhum eşi Dilek Sarıoğlu adına bir okul yaptırmış, Allah rahmet eylesin. Fedai Karabıyık amcamız bu ilçeye büyük hizmetler vermiş, her yerde eserleri var, Allah ona da rahmet eylesin. Güçlü ailesi Akçakoca’mızın birkaç noktasına okullar yaptırmış, onlara teşekkür ediyoruz. Önder Yardımcı ve Yardımcı ailesi, Akçakoca’ya ciddi hizmetler vermişlerdir, kendisi yakınlarda vefat etti, Allah rahmet eylesin, Allah ondan da razı olsun. Mustafa Açıkalın gelmiş Açıkalın okulunu yapmış. Gerçekten bu aileler hayırsever ailelerimiz. Allah hepsinden razı olsun. Şimdi arkadaşım sen madem Akçakoca’mızı bu kadar seviyorsun, üç seçimdir yemekler, yemekler, yemekler… Yani büyük paralar harcıyorsun, görüyorsunuz her tarafta ama her tarafta resimleri var. Bu kadar büyük para harcıyorsun. Bu memlekette gelmiş geçmiş büyük bir belediye başkanımız vardı. Rahmetli Hüseyin Yanmaz. Büyük bir Akçakoca sevdalısıydı. Allah rahmet eylesin. Bu ilçeye hizmet etmeyi, insana hizmet etmeyi çok sevdiğini biliyorum. Madem bu kadar aday oldu, Akçakoca’yı bu kadar çok seviyordu, yahu insan babası adına bir tane okul yaptırmaz mı?.. Üç seçimde harcadığı para ile üç tane okul yapılırdı. Değerli Akçakocalılar! Bu tür kandırmacalara gelmeyin. Aldanmayın. Göz boyamalara gelmeyin. Sakın ha, süzgecinizden geçirin. O yüzden size gerçek Akçakoca sevdalısı, gerçekten insanları seven bir belediye başkan adayı ve ekibine ihtiyacımız var. Ben bu işi biliyorum, ben kent yönetimi konusunda çok iddialıyım. Bugün ben İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaparım.”dedi.

Konuşmaların sonunda dağılmayan kalabalık yarım saate yakın meydanda Horonlar oynayarak Mitingi sonlandırdılar

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: (Görüntülü), CHP, DE, DÜĞÜN, , GİBİ, MİTİNG,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı