Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 20:23
 
(Görüntülü) TRABZON YÖRESEL ÜRÜNLERİNE AKÇAKOCA’DA BÜYÜK İLGİ
Akçakoca Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazaryerinde Karadeniz’in kültürel ve yöresel ürünleri Standı büyük ilgi görüyor
DÜZCE YEREL HABER Haberi
(Görüntülü) TRABZON YÖRESEL ÜRÜNLERİNE AKÇAKOCA’DA BÜYÜK İLGİ

 

Akçakoca Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazaryerinde Karadeniz’in kültürel ve yöresel ürünleri Standı büyük ilgi görüyor

Akçakoca Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazaryerinde Karadeniz’in kültürel ve yöresel ürünleri Standı büyük ilgi görüyor. Trabzon Yöresel Ürünler Tanıtım ve Satış Merkezi satış standında; Karadeniz yöresinden elde edilen çok sayıda yöresel ürünü uygun fiyat  seçeneğiyle bulabilirsiniz. 

Şimdiye kadar tek standta hizmet veren Yürektürk gida,ikinci standıda açarak siz müşterilerine her türlü Kuru gida ile de hizmet vermeye başladı. Saf süt kaymağını Karadeniz’in geleneksel yayık sistemi ile işleyen tesiste üretilen tereyağları müşterilerine eşsiz lezzetler sunmakla beraber peynir çeşitleriyle de raflarda yerini almıştır.

Bu kapsamda Trabzon Yöresel Ürünleri standında , her türlü tereyağı, bal, kaymak, her türlü peynir çeşitleri,her türlü Kaşar Peynir çeşitleri, çay, doğal ve işlenmiş fındıklar, kızılcık ekşisi ve Sucuk, Trabzon kurabiyesi, beton helva, çay, erişte, fındık, İspir kuru fasulyesi, Artvin Yusufeli ve çeşitli zeytinler, fındık ezmesi  gibi ürünler de yer alıyor. Güler yüzlü ve hijyenik olarak hazırlanmış Gida çetişlerini Akçakocalıların hizmetine sunan Yürektürk Gida Trabzon Yöresel Standı Akçakoca Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazayeri Otopark önü giriş kısmında 2 ve 3 standta yer almaktadır. Saf süt kaymağını Karadeniz’in geleneksel yayık sistemi ile işleyen tesiste üretilen tereyağları müşterilerine eşsiz lezzetler sunmakla beraber peynir çeşitleriyle de raflarda yerini almıştır.

Yürektürk Gida Trabzon Yöresel Standı Pazartesi,(Sakarya Karasu) Salı (Düzce Akçakoca),Çarşamba (Zonguldak),Perşembe (Zonguldak Kilimli),Cuma (Ereğli Ormanlı ),Cumartesi.(Zonguldak Gökçebey ) Pazar (Ereğli Gülüç) günleri olmak üzere hafta için hergün hizmetini sizlere getiriyor

İşletmeci İsa Yürektürk haber merkezimize şunları söyledi.”Pandomi süresince bizler etkilenmedik,bizler  hizmetimizi yerine getirerek süreci en iyi şekilde atlattık.Bizler Pandomi süresince desteklerini esirgemeyen her zaman yanımızda olan değerli Akçakoca’lılara çok teşekkür ediyoruz.Ayrıca Kurban Bayramı dolayısıyla bizleri tercih eden Akçakoca’lıların bayramını kutlarız.Bizler herzaman Akçakoca’lılara en iyi şekilde hizmet vermeye devam eeceğiz “dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: (Görüntülü), TRABZON, YÖRESEL, ÜRÜNLERİNE, AKÇAKOCA’DA, BÜYÜK, İLGİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı