301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 00:33
 
Gümüşovada Gündoğdu resmen müracaat etti
Gümüşova İlçe Milli Eğitim müdürü Ersoy Gündoğdu Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için adaylık başvurusunu resmen yaptı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Gümüşovada Gündoğdu resmen müracaat etti

Adalet ve Kalkınma Partisinin  Genel Merkezinin yerel seçimler için il ve ilçe başkanlıklarına gönderdiği genelgeye göre belediye başkan ve meclis üye adaylığı düşünen isimler için süre 12 Kasım olarak belirlenmiş daha sonra tarih  16 kasıma  uzatıldı.

Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu, görevinden istifa ederek, büyük ve coşkulu bir grubun da desteğiyle Gümüşova Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.    Başvuru esnasında açıklamalarda bulunan Gündoğdu, ilk olarak kendisini tanıtarak, eğitim camiasına başladıktan sonra hayalinin Gümüşova’ya Edebiyat Öğretmeni olarak atanmak olduğunu dile getirdi. Bu hayalini gerçekleştirmekten ötürü son derece mutlu olduğunun altını çizen Gündoğdu, 2005-2014 yılları arasında Anadolu Lisesi Müdürlüğünü yaptığını, 2014 yılında da Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulunduğunu paylaştı.

2014 yılından sürdürdüğü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden aday adaylığı başvurusunda bulunmak için istifa ettiğini belirten Ersoy Gündoğdu, Gümüşova ile ilgili hayalleri olduğunu, bunları gerçekleştirmeyi çok arzuladığını ifade ederek, “Allah utandırmasın ve Rabbim yardımcımız olsun” diyerek alkışlar eşliğinde sözlerine son verdi. AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Cihan Ünal ise Türkiye’nin en genç ilçe başkanı olarak bu kadar kalabalık ve coşkulu bir adaylık başvurusu almanın ona nasip olmasından oldukça gurur duyduğunu ifade etti.

İlk aday adaylık başvurusunu Ersoy’dan aldığını ifade eden Ünal, başvuru sürecinin Cuma gününe kadar uzatıldığı bilgisini paylaşarak, Gümüşova için kim hayırlı olacaksa genel merkez tarafından kim uygun görülürse başlarının tacı olduğunu ve teşkilatla birlikte canla başla çalışacaklarını sözlerine ekledi. Açıklamaların ardından Gündoğdu, coşkulu kalabalık ve alkışlar eşliğinde başvuru dosyasını İlçe Başkanı Cihan Ünal’a teslim etti.

Nevzat Keleş

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Gümüşovada, Gündoğdu, resmen, müracaat, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı