301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 23:22 Bu haber 129 kez okundu
 
HAFTANIN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI BELLİ OLDU
3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor Takımlarımız,Akçakocaspor ve Düzcespor Veteranların Maçların Sonuçları Şöyle Oluştu
SPOR Haberi
HAFTANIN BÜTÜN MAÇ SONUÇLARI BELLİ OLDU

3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor Takımlarımız,Akçakocaspor ve Düzcespor Veteranların Maçların Sonuçları Şöyle Oluştu

FUTBOL

3.LİG 1.GRUP 11.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

0  -  0

Serik Belediyespor

BAL LİGİ 6.GRUPTA BEYKÖY BELEDİYESPOR VE ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

14:00

Safranbolu İlçe Sahası

Yaylacık Gençlikspor

1  -  2

Beyköy Belediyespor

03/11/2019

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

4  -  0

Göynük Belediyespor

DÜZCE YEREL LİGLERİ

 SÜPER AMATÖR LİGİ A-GRUBUNDA  4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

02/11/2019

15:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

3  -  0

Beçi Gençlikspor

02/11/2019

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Hamidiyespor

0  - 3 

Kaynaşlı Belediyespor

02/11/2019

19:00

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

7  -  0

Kirazlıspor

 

SÜPER AMATÖR LİGİ B-GRUBUNDA  4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

02/11/2019

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

0  - 1 

Yığılcaspor

03/11/2019

15:00

Gölyaka İlçe Sahası

Gölyakaspor

4  -  0

Aziziyespor

03/11/2019

16:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Aydınpınarspor

3  - 4 

Çamlı Gençlikspor

 

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE A-GRUBUNDA 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Dedelerspor

43 .DAK TATIL EDİLDİ  -  

Kurtsuyu Gençlikspor

03/11/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Modern Eğitimcilerspor

1  -  1

Hacıyakupspor

03/11/2019

18:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Eminaçma Gençlikspor

2  -  0

Çiftlik Gençlikspor

 

Ağaköy Bay 

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE B-GRUBUNDA 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

12:30

Gümüşova İlçe Sahası

1934 Selamlarspor

6  -  0

Karaca Çobanspor

03/11/2019

13:00

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Gençlerbirliği

5  -  6

Nasırlı Köyü Gençlikspor

03/11/2019

15:00

Gümüşova İlçe Sahası

Yeni Taşköprüspor

 0 -  0

Beycilerspor

03/11/2019

19:00

Nurettin Zafer Sahası

Kabalakspor

0  - 0 

Yazıpınarspor

 BASKETBOL

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ FARKLI YENİLDİ

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde (TBL) temsil eden 1881B Düzce Belediyespor  deplasmanda Mamak Belediyespor’a 97-78 yenildi. Karşılaşmanın periyotları 22-15,27-12,27-30 ve 20-21 bitti.

Temsilcimiz 4 maçta 5 puanla ligde 12.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 08-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de Bandırma Kırmızı ile Kalıcı Konutlar Spor Salonunda Kaşılaşacaktır

 

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  BAYAN BASKETBOL TAKIMIMIZ YİNE KAYBETTİ

 

Temsilcimiz bu  hafta sahasında ligde 6. maçını    01-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de  da Kalıcı Konutlar Kapalı Spor Salonunda Ankara Nesibe Aydın ile oynadığı maçı 72-62 kaybetti . Düzce kalıcı  konutlar spor salonunda oynanan karşılaşmanın periyotları 16-24,8-13,16-24 ve 22-11 bitti. Temsilcimiz bu sonuçla peşpeşe 3. Maçını kaybetmiş oldu

Temsilcimiz ligde 6 maçta 7 puanla ligde 3.sırada bulunuyor. Temsilcimiz gelecek hafta ligde 8.maçını 10-11-2019 Pazar günü saat 14.00 te Kadıköy Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonunda Fenerbahçe Gelişim ile karşılaşacaktır

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMI SAHASINDA

GÜZEL 

İlimizi 1.Voleybol Liginde Temsil eden 1881 Düzce belediyespor, ligdeki 4. Maçını 2 Kasım 2019 Cumartesi günü sahasında 18 Temmuz spor salonunda Milas Belediyespor ile yaptığı maçı 3-2 kazandı.Karşılaşmanın setleri 22 - 25, 25 - 23, 20 - 25, 25 - 18 ve 15 - 12 bitti. Temsilcimiz bu skorla ligdeki ikinci galibiyetini aldı.  Düzce Belediyespor ligdeki 5. Maçını  gelecek hafta deplasmanda 09-11-2019  Cumartesi günü saat 13.00 te Bursa Tofaş ile  18 Temmuz spor salonunda ile oynayacak

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR (2.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMI 3-0 YENİLDİ

Temsilcimiz ligdeki 3. maçında  03-11-2019 Pazar günü saat 13.00 te Çilimli İbrahim Hoşver spor salonunda Akhısargücü ile karşılaştığı maçı 3-0 kaybetti.Karşılaşmanın setleri 16-25-22-25,25-27 bitti

Temsilcimiz 3 maçta 7 puanla ligde 4.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta  İstanbul 50.yıl Deniz Esenduy spor salonunda  Topkapı okulları ile karşılaşacak ( Maçın saati daha sonra belli olacaktır)

VETERANLAR LİGİ

AKÇAKOCA VETARANLAR SAHASINDA PUAN VERDİ

Temsilcimiz ligdeki 1. Maçını 03-11-2019 Pazar günü sahasında Akçakoca ilçe stadında saat 14.00 te ile KDZ Ereğli SBD Veteranları karşılaştığı maçta 1-1 berabere kaldı.Temsilcimiz maçın 52.dakikasında M.Ali Köseoğlunun ayağından yediği golle 1-0 yenik duruma düştü,Temsilcimiz bu golun hemen ardından 52.dakikasında Selahattin Balın ayağından attgığı golle beraberliği sağladı ve maç bu skor ile bittti.Temsilcimiz gelecek hafta deplasmanda ile Alaplı ilçe stadında saat 13.00 te Alaplı Veteranları karşılaşacaktır.(Maç Günü daha sonra belli olacaktır)

DÜZCESPOR MASTERLER DEPLASMANDAN  ELİBOŞ DÖNDÜ

Aslan Masterler-Düzcespor Masterler: 3-2

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HAFTANIN, BÜTÜN, MAÇ, SONUÇLARI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı