301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 10:56
 
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARI PROGRAMI
Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Erkek ve Bayan Voleybol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper ve Birinci Amatör Ligi Maçların Programları Belli Oldu
SPOR Haberi
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARI PROGRAMI

Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Erkek ve Bayan Voleybol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper ve Birinci  Amatör Ligi Maçların Programları Belli  Oldu

 

3.Lig 1.Grupta 22.Hafta Maç Programı

 

09/02/2020

13:30

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı

Tokatspor

  -  

Düzcespor


Bal Ligi 17.Hafta Maç Programı

09/02/2020

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

  -  

Bartınspor

09/02/2020

14:00

Eskişehir Teknik Üni.Sahası

Anadolu Üniversitesi

  -  

Beyköy Belediyespor

SÜPER AMATÖR  PLAY OFF 2.HAFTA  MAÇ PROGRAMI

08/02/2020

16:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çamlı Gençlikspor

  -  

Aydınpınarspor

09/02/2020

13:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Kaynaşlı Belediyespor

  -  

Cumayeri Belediyespor

09/02/2020

15:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

  -  

Gölyakaspor

SÜPER AMATÖR  PLAY OUT 2.HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

08/02/2020

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Beçi Gençlikspor

  -  

Yığılcaspor

08/02/2020

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

  -  

Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor

09/02/2020

16:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Aziziyespor

  -  

Hamidiyespor

BİRİNCİ AMATÖR A-GRUBU 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI

08/02/2020

18:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Ağaköyspor

  -  

Kurtsuyu Gençlikspor

09/02/2020

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Dedelerspor

  -  

Çiftlik Gençlikspor

09/02/2020

20:00

Nurettin Zafer Sahası

Eminaçma Gençlikspor

  -  

Hacıyakupspor

BİRİNCİ AMATÖR B-GRUBU 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

 

 

Düzce Gençlerbirliği

3 - 0*

Karaca Çobanspor

 

 

 

1934 Selamlarspor

0 - 3*

Beycilerspor

09/02/2020

18:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Nasırlı Köyü Gençlikspor

  -  

Yazıpınarspor

09/02/2020

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Yeni Taşköprüspor

  -  

Kabalakspor

BASKETBOL

 

KIZLARIMIZDA ARA VAR

Kızlarımızın bu hafta maçı yok

İlimizi kadınlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  Kız Basket Takımı Ligdeki 21.Maçını  14-02-2020 Cuma günü saat 13.30 de TOBB ETÜ  spor salonunda  Ankara Nesibe Aydın  ile oynayacak.Temsilcimiz 20 maçta 32 puanla ligde 6.sırada bulunuyor.

Temsilcimiz bu maçtan sonrada yine bir hafta ara yapacak.Temsilcimiz 23-02-2020 Pazar günü saat 16.00 de Bahçeşehir  spor salonunda  Fenerbahçe Gelişim  ile oynayacak

ERKEK BASKETÇİLERİMİZ İZMİR YOLCUSU

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  ligdeki 18.maçını  07-02-2020 Cuma Günü saat 18.00 de Bornova bld ile Altındağ Atatürk Spor Kompleksinde  spor salonunda karşılaşacaktır Temsilcimiz 17 maçta 21 Puanla ligde 14.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 14-02-2020 Cuma günü saat 18.00 de Bahçeşehir spor salonunda Ankara Mamak BLD ile karşılaşacak

MAÇIN HAKEMLERİDE AÇIKLANDI

Maçı  Bursa bölgesinden Murat Ciner,Konya bölgesinden Abdullah Koputan,İstanbul bölgesinden Mesut Öztürk yönetecek.

 VOLEYBOL

VOLEYBOLCULARIMIZ KOMŞUYA GİDİYOR

İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor ligdeki 19 maçını  09-02-2020 Pazar günü saat 14.00 da Kocaeli Hasan Gemici spor salonunda Kocaeli BŞB Kağıt spor  ile karşılaşacak Temsilcimiz 17 maçta 26 puanla ligde 6.sırada bulunuyor. Temsilcimiz ligdeki 20 .maçını 16-2-2020 Pazar günü saat 13.00 te TFL Altekma ile 18 Temmuz spor salonunda oynayacak.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR İSTANBUL YOLCUSU

Çilimli Belediyespor Voleybol takımı ligde bir hafta aradan sonra ligdeki 15.Maçını  . 09-02-2020 Pazar günü İstanbul Esenyurt Örnek  spor salonunda  saat 14.00 te Esenyurt Voleybol  ile karşılaşacak.Temsilcimiz  12. maçta 7 puanla 7.sırada bulunuyor..Temsilcimiz 23-02-2020 Pazar günü İbrahim Hoşver spor salonunda saat 13.00 te Aydın bşb ile ligde son maçını yapacak.Bu grupta Fethiye Göçekspor ve İstanbul Topkapı Okulları küme düştü

Masterler ,Veteranlar ve Bayanlarımız

MASTERLERİMİZ  DEPLASMANDA

İlimizi Marmara grubu  masterler ve veteranlar futbol liginde temsil eden.Düzcespor Master takımı gelecek hafta deplasmanda 08-02-2020 Cumartesi günü saat 19.00 da Kocaeli M.Ali Kağıtçı stadında  Nicomedia MASTERLER (Kocaeli merkez) ile Kocaeli’de karşılaşacak Temsilcimiz 17 maçta 23 puanla ligde 7.sırada bulunuyor.

VETREANLARIMIZ KOMŞUYA GİDİYOR

 Türkiye Veteranlar Ligi Marmara Yeşil Grupta Mücadele Eden Akçakoca Veteranları  09-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Ereğli Erdemir stadında Ereğli Zafer Men Masterler ile karşılaşacak

 .Temsilcimiz 9 maçta 10 puanla ligde 6.durumda bulunuyor.Temsilcimiz daha sonraki haftada  Devrek Veli Resteurant Devrek veteranları ile Akçakoca ilçe stadında karşılaşacak

FUTBOLDA BAYANLARIMIZ BURSA YOLCUSU

2019-2020 futbol sezonunda ilimizi kadınlar 3. Futbol liginde temsil eden  Düzce Alibaba bayan futbol takımı ligdeki 11.Hafta maçını.  09-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Bursa Soğanlı Kanalboyu Nilüferspor ile deplasmanda karşılaşacak.Temsilcimiz 10 maçta 6 puanla ligde 9.sırada bulunuyor .Temsilcimiz 16-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Bursa  Çimenspor ile karşılaşacak

HAKEMLER

DÜZCESPOR MAÇININ HAKEMİ MARDİN’DEN

3.Lig 1.Grupta mücadele eden Düzcespor  2019-2020 Sezonundaki  22.Maçında 09-02-2019 Pazar günü saat 13.30 te Gaziosmanpaşa stadında Tokatspor  ile oynayacağı   maçın hakemi açıklandı

Maçı Bursa bölgesi  Klasaman hakemi Öğretmen Yunus  Dursun yönetecek. Yardımcılıklarını ise Malatya bölgesinden Mühendis  B.Sami Şad  ve Mardin bölgesinde  Öğretmen M.Sıraç Akpınar    yapacak .

Maçın gözlemcisi  İstanbul bölgesinden Murat Esenlik görev alırken,Karşılaşmada Türkiye Futbol Federasyonu temsilcisi olarak Ankara bölgesinden  Necmettin Akça görev alacak.

 

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMİ  KOCAELİ’NDEN ’

Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Çilimli belediyespor  ligde 17.maçta 09-02-2020  Pazar günü Saat 14.00 te Şıralık   stadında Bartınspor  ile oynanacağı maçın hakemi belli oldu.

Maçın orta hakemi Kocaeli  bölgesinden  Metin Ataş oldu.  1.yardımcı hakem  ise Kocaeli bölgesinden Muhammet Tutak  ,2.yardımcı hakem  Bilecik  bölgesinden Enes Seymen   oldu.Maçın gözlemcisi ise İstanbul  bölgesinden Fahri Var olacaktır

BEYKÖY BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMİ İSPARTA’DAN

Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Beyköy belediyespor  ligde 17.maçta 09-02---2020 Pazar günü Osmangazi Üniversitesi  stadında saat 14.00 te Eskişehir  Anadolu Üniversitesi    ile  oynanacak maçın hakemi belli oldu.

Maçın orta hakemi İsparta  bölgesinden  Berkan Çetin  oldu,Maçın 1.yardımcı hakemi Afyon   bölgesinden  Y.Kemal Yurtbilir,2.Yardımcı Hakemi Konya bölgesinden  Metin Uçar     oldu.  Maçın gözlemcisi ise Denizli    bölgesinden Erdem Gökalp  yapacaktır

BÖLGESEL HAKEMLERİMİZ BURSA’DA GÖREV ALDILAR

Düzce bölgesi Bölgesel hakemlerinden  Nihat Hartlı ve Özkan Şeker, Bal Ligi 9..Grupta 09-02-2020 Pazar günü saat 14.00 te Bursa  Yenişehir     stadında seyircisiz oynanacak Yenişehir belediyespor ile Bozüyük Vitraspor    arasında oynanacak maçta görev aldılar

Maçın orta hakemi Nihat Hartlı olurken,maçın 4.hakemi Özkan Şeker oldu.Maçın 2.hakemi Çankırı bölgesinden S.Furkan Demir,3.hakemi Bartın bölgesinden Ertuğrul Konak   oldu

Maçın gözlemcisi ise Amasya bölgesinden Ali Kafadar oldu

 

Haber380 ailesi olarak hakemlerimize başarılar dileriz

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HAFTANIN, BÜTÜN, SPOR, KARŞILAŞMALARI, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı