HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARIN MAÇ PROGRAMI
Haber
13 Şubat 2020 - Perşembe 19:54
 
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARIN MAÇ PROGRAMI
Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Erkek ve Bayan Voleybol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper ve Birinci Amatör Ligi Maçların Programı Belli Oldu
SPOR Haberi
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARIN MAÇ PROGRAMI

 

 

Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Erkek ve Bayan Voleybol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper ve Birinci  Amatör Ligi Maçların Programı Belli  Oldu

 

3.Lig 1.Grupta 22.Hafta Maç Programı

15/02/2020

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

  -  

Şile Yıldızspor

 

 

Bal Ligi 17.Hafta Maç Programı

16/02/2020

14:00

Necdet Yıldırım Sahası

Eskişehir Yunusemrespor

  -  

Çilimli Belediyespor

 

Ayrıca ertelenen maçın tarihide belli oldu

19/02/2020

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

  -  

Bartınspor

 

16/02/2020

14:00

Beyköy Stadı

Beyköy Belediyespor

  -  

Keçiören Bağlumspor

 

SÜPER AMATÖR  PLAY OFF 2.HAFTA  MAÇ PROGRAMI

Not: Düzce’deki bütün maçlar ertelendi

16/02/2020

15:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çamlı Gençlikspor

  -  

Aydınpınarspor

16/02/2020

13:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Kaynaşlı Belediyespor

  -  

Cumayeri Belediyespor

16/02/2020

15:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

  -  

Gölyakaspor

 

 

 

SÜPER AMATÖR  PLAY OUT 2.HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

15/02/2020

16:30

Nurettin Zafer Sahası

Beçi Gençlikspor

  -  

Yığılcaspor

16/02/2020

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

  -  

Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor

16/02/2020

13:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Aziziyespor

  -  

Hamidiyespor

 

 

BİRİNCİ AMATÖR A-GRUBU 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI

15/02/2020

18:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Ağaköyspor

  -  

Kurtsuyu Gençlikspor

16/22/2020

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Dedelerspor

  -  

Çiftlik Gençlikspor

16/02/2020

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Eminaçma Gençlikspor

  -  

Hacıyakupspor

 

 

BİRİNCİ AMATÖR B-GRUBU 14.HAFTA MAÇ PROGRAMI

 

 

 

Düzce Gençlerbirliği

3 - 0*

Karaca Çobanspor

 

 

 

1934 Selamlarspor

0 - 3*

Beycilerspor

16/02/2020

17:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Nasırlı Köyü Gençlikspor

  -  

Yazıpınarspor

09/02/2020

 

Nurettin Zafer Sahası

Yeni Taşköprüspor

0  -  3

Kabalakspor

BASKETBOL

KIZLARIMIZ ANKAR’DA  

 

İimizi kadınlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  Kız Basket Takımı Ligdeki 21.Maçını  14-02-2020 Cuma günü saat 13.30 de TOBB ETÜ  spor salonunda  Ankara Nesibe Aydın  ile oynayacak

 

Temsilcimiz 20 maçta 32 puanla ligde 6.sırada bulunuyor.

Temsilcimiz bu maçtan sonrada yine bir hafta ara yapacak.Temsilcimiz 23-02-2020 Pazar günü saat 16.00 de Bahçeşehir  spor salonunda  Fenerbahçe Gelişim  ile oynayacak

 

ERKEK BASKETÇİLERİMİZ SAHASINDA OYNAYACAK

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  ligdeki  19 . Maçını 14-02-2020 Cuma günü saat 18.00 de Düzce Bahçeşehir spor salonunda Ankara Mamak BLD ile karşılaşacak

Temsilcimiz 18 maçta 23 Puanla ligde 14.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 23-02-2020 Pazar günü günü saat 14.00 de Bandırma Tek Süt Ali Acar spor salonunda Bandırma Kırmızı  ile karşılaşacak

 VOLEYBOL

VOLEYBOLCULARIMIZ SAHASINDA OYNAYACAK

İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor ligdeki 20 maçını 16-2-2020 Pazar günü saat 13.00 te TFL Altekma ile 18 Temmuz spor salonunda oynayacak. Temsilcimiz 18 maçta 26 puanla ligde 6.sırada bulunuyor.

Temsilcimiz ligdeki 20 .maçını 23-2-2020 Pazar günü saat 14.00 te ile İzmir Atatürk Vestel Venüs spor salonunda İzmir Saint Joshep   oynayacak.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR SAHASINDA OYNAYACAK

Çilimli Belediyespor Voleybol takımı ligde bir hafta aradan sonra ligdeki 16.Maçını  . 16-02-2020 Pazar günü İbrahim Hoşver spor salonunda saat 13.00 te Yeniköyspor  ile karşılaşacak.Temsilcimiz  12. maçta 7 puanla 7.sırada bulunuyor..Temsilcimiz  ligin son maçını yine sahasında 23-02-2020 Pazar günü İbrahim Hoşver spor salonunda saat 13.00 te Aydın bşb ile ligde son maçını yapacak ve ligi tamamlayacak.Bu grupta Fethiye Göçekspor ve İstanbul Topkapı Okulları küme düştü

Masterler ,Veteranlar ve Bayanlarımız

MASTERLERİMİZ  DEPLASMANDA

İlimizi Marmara grubu  masterler ve veteranlar futbol liginde temsil eden.Düzcespor Master takımı gelecek hafta deplasmanda 16-02-2020 Cumartesi günü saat 19.00 da Kocaeli M.Ali Kağıtçı stadında  Nicomedia MASTERLER (Kocaeli merkez) ile Kocaeli’de karşılaşacak Temsilcimiz 17 maçta 23 puanla ligde 7.sırada bulunuyor.

VETREANLARIMIZ KOMŞUYA GİDİYOR

 Türkiye Veteranlar Ligi Marmara Yeşil Grupta Mücadele Eden Akçakoca Veteranları  16-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Ereğli Erdemir stadında Ereğli Zafer Men Masterler ile karşılaşacak

 .Temsilcimiz 9 maçta 10 puanla ligde 6.durumda bulunuyor.Temsilcimiz daha sonraki haftada  Devrek Veli Resteurant Devrek veteranları ile Akçakoca ilçe stadında karşılaşacak

FUTBOLDA BAYANLARIMIZ SAHASINFDA OYNAYACAK

2019-2020 futbol sezonunda ilimizi kadınlar 3. Futbol liginde temsil eden  Düzce Alibaba bayan futbol takımı ligdeki 12.Hafta maçını.  16-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Bursa  Çimenspor ile karşılaşacak

.Temsilcimiz 11 maçta 6 puanla ligde 9.sırada bulunuyor .Temsilcimiz 23-02-2020 Pazar günü saat 12.00 de Sakarya Ozanlargücü  ile karşılaşacak

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HAFTANIN, BÜTÜN, SPOR, KARŞILAŞMALARIN, MAÇ, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı