301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 13:57
 
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARIN MAÇLARIN PROGRAMI BELLİ OLDU
Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper Amatör ve İkinci Amatör Maçların Programı Belli Oldu
SPOR Haberi
HAFTANIN BÜTÜN SPOR KARŞILAŞMALARIN MAÇLARIN PROGRAMI BELLİ OLDU

Düzcespor,Bal Ligi Temsilcilerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol,Bayan Futbol,Masterler ve Vetranlar, Düzce Süper Amatör ve İkinci Amatör Maçların Programı Belli  Oldu

3.Lig 1.Grupta 29.Hafta Maç Programı

22/03/2020

15:00

Düzce 18 Temmuz Stadı S

Düzcespor

  -  

Manisaspor

Bal Ligi 23.Hafta Maç Programı

22/03/2020

15:00

Yenimahalle Hasan Doğan

Ankara TKİ

  -  

Çilimli Belediyespor

 

22/03/2020

15:00

Beyköy Stadı

Beyköy Belediyespor

  -  

Bartınspor

SÜPER AMATÖR  PLAY OFF 7.HAFTA  MAÇ PROGRAMI

22/03/2020

13:00

Gümüşova İlçe Sahası T

Cumayeri Belediyespor

  -  

Kaynaşlı Belediyespor

22/03/2020

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Aydınpınarspor

  -  

Çamlı Gençlikspor

22/03/2020

16:00

Gölyaka İlçe Sahası

Gölyakaspor

  -  

Akçakocaspor

2.AMATÖR LİGİ A-GRUBU 2.HAFTA

22/03/2020

13:00

Gölyaka İlçe Sahası

Kuyudüzüspor

  -  

Sivrikaya Sinerjispor

22/03/2020

13:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Karaçalıspor

  -  

Dadalı Köyü Gençlikspor

22/03/2020

13:00

Nurettin Zafer Sahası

Üçyol Gençlikspor

  -  

Dikmeli Köyü Gençlikspor

2.AMATÖR LİGİ B-GRUBU 2.HAFTA

22/03/2020

16:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Üçköprüspor

  -  

Taraşspor

22/03/2020

16:00

Gümüşova İlçe Sahası

Kıyı Köyü Gençlikspor

  -  

Doğanlı Gençlikspor

22/03/2020

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Koçyazıspor

  -  

Kutlu Köyü Gençlikspor

2.AMATÖR LİGİ C-GRUBU 2.HAFTA

21/03/2020

16:00

Bahçeköy Sahası

Bahçeköyspor

  -  

Pırpır Gençlikspor

21/03/2020

16:00

Gölyaka İlçe Sahası

Saçmalıpınarspor

  -  

Özsüt Avlayan Gençlikspor

21/03/2020

16:00

Gümüşova İlçe Sahası

Gümüşova Belediyespor

  -  

Yeni Vakıf Köyü Gençlikspor

BASKETBOL

KIZLARIMIZ  BURSA YOLCUSU

İlimizi kadınlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  Kız Basket Takımı Ligdeki 27.maçnı  22-03-2020 Pazar günü saat 14.00 de Yıldırım Şahin Başol   spor salonunda Bursa Büyükşehir belediyespor  ile oynayacak.

Temsilcimiz 26 maçta 40 puanla ligde 9.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 28.maçını  27. 22-03-2020 Pazar  günü saat 16.00 de Akdeniz Ün.Gazi Mustafa Kemal    spor salonunda Antalya 07 Basket   ile oynayacak

ERKEK BASKETÇİLERİMİZ ZOR MAÇA ÇIKACAK

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  ligdeki 25 maçını ligdeki 25 .maçını Bahçeşhir spor salonunda 20-03-2020 Cuma günü saat 18.00 de Petkimspor ile oynayacak

Temsilcimiz 24 maçta 30 puanla lıgde 14.sırada bulunuyor.Temsilcimiz ligde küme düşme korkusu yaşıyor.Temsilcimiz ligdeki 28 .maçını Konya Selçuklu belediyesi  spor salonunda 28-03-2020 Cumartesi günü saat 16.00 de Konyaspor ile oynayacak

.DÜZCESPOR MAÇININ HAKEMİ  AYDIN’DAN

3.Lig 1.Grupta mücadele eden Düzcespor  2019-2020 Sezonundaki  29.Maçında 22-03-2019 Pazar günü saat 15.00 te 18 Temmuz  stadında  Manisaspor   ile oynayacağı   maçın hakemi açıklandı

Maçı Aydın bölgesi  Klasaman hakemi Öğretmen Eren Yemişçioğlu  yönetecek. Yardımcılıklarını ise Denizlı  bölgesinden Öğrenci Muratcan Yılmaz ve Öğrenci İ.Ethem Potuk yapacak

Maçın Gözlemcisi  Kırklareli  bölgesinden İlker  Güneş olurken Karşılaşmada Türkiye Futbol Federasyonu temsilcisi olarak  Bursa bölgesinden  Gülay Güneş,Ankara bölgesinden Mahmut Şahin  olacak

NOT.BAYANLAR LİGİ MASTERLER VE VETERANLAR LİGİ OYNAYIP OYNANMAYACAĞI DAHA NETLİK KAZANMADI

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HAFTANIN, BÜTÜN, SPOR, KARŞILAŞMALARIN, MAÇLARIN, PROGRAMI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı