301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 19:45
 
Haftanın Maç Programları Belli Oldu
3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Futbol Hakemlerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor takımlarımız,Akçakocaspor Veteranların maç programı ve temsilcilerimiz maçlarınıyönetecek hakemler açıklandı.Buna Göre Maç Programı Haberimizin Devamındadır
SPOR Haberi
Haftanın Maç Programları Belli Oldu

 

3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Futbol Hakemlerimiz,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor takımlarımız,Akçakocaspor Veteranların maç programı ve temsilcilerimiz maçlarınıyönetecek hakemler açıklandı.Buna Göre Maç Programı Haberimizin Devamındadır

 

FUTBOL

3.LİG 1.GRUPTA DÜZCESPORUN  11.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

13:30

Düzce 18 Temmuz Stadı

Düzcespor

  -  

Serik Belediyespor

 

BAL LİGİ 6.GRUPTA BEYKÖY BELEDİYESPOR VE ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇ PROGRAMI

 

03/11/2019

14:00

Safranbolu İlçe Sahası

Yaylacık Gençlikspor

  -  

Beyköy Belediyespor

03/11/2019

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

  -  

Göynük Belediyespor

DÜZCE YEREL LİGLERİ

 SÜPER AMATÖR LİGİ A-GRUBUNDA  4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

02/11/2019

15:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

  -  

Beçi Gençlikspor

02/11/2019

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Hamidiyespor

  -  

Kaynaşlı Belediyespor

02/11/2019

19:00

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

  -  

Kirazlıspor

SÜPER AMATÖR LİGİ B-GRUBUNDA  4.HAFTA MAÇ PROGRAMI

02/11/2019

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

  -  

Yığılcaspor

03/11/2019

15:00

Gölyaka İlçe Sahası

Gölyakaspor

  -  

Aziziyespor

03/11/2019

16:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Aydınpınarspor

  -  

Çamlı Gençlikspor

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE A-GRUBUNDA 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Dedelerspor

  -  

Kurtsuyu Gençlikspor

03/11/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Modern Eğitimcilerspor

  -  

Hacıyakupspor

03/11/2019

18:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Eminaçma Gençlikspor

  -  

Çiftlik Gençlikspor

Ağaköy Bay 

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE B-GRUBUNDA 1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

03/11/2019

12:30

Gümüşova İlçe Sahası

1934 Selamlarspor

  -  

Karaca Çobanspor

03/11/2019

13:00

Nurettin Zafer Sahası

Düzce Gençlerbirliği

  -  

Nasırlı Köyü Gençlikspor

03/11/2019

15:00

Gümüşova İlçe Sahası

Yeni Taşköprüspor

  -  

Beycilerspor

03/11/2019

19:00

Nurettin Zafer Sahası

Kabalakspor

  -  

Yazıpınarspor

 BASKETBOL

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  ERKEK BASKETBOL TAKIMIN MAÇIN PROGRAMI

Erkek Basketbol Takımımız 02-11-2011 Cumartesi günü deplasmanda Ankara Mamak belediyespor ile Mamak Kapalı Spor Salonunda saat 16.00 de karşılaşacaktır Temsilcimiz 3 maçta 4 puanla ligde 8.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 08-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de Bandırma Kırmızı ile Kalıcı Konutlar Spor Salonunda Kaşılaşacaktır

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  BAYAN BASKETBOL TAKIMIN MAÇ PROGRAMI

Temsilcimiz bu  hafta deplasmanda ligde 6. maçını sahasında   01-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de  da Kalıcı Konutlar Kapalı Spor Salonunda Ankara Nesibe Aydın ile oynayacak . Temsilcimiz ligde 5 maçta 7 puanla ligde 3.sırada bulunuyor. Temsilcimiz gelecek hafta ligde 8.maçını 10-11-2019 Pazar günü saat 14.00 te Kadıköy Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonunda Fenerbahçe Gelişim ile karşılaşacaktır

VOLEYBOL

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMIN MAÇ MAÇ PROGRAMI

Temsilcimiz  sahasında 02-11-2019  Cumartesi günü saat 13.00 te Milas belediyespor 18 Temmuz spor salonunda ile oynayacak .Temsilcimiz ligde 3 maçta 4 puanla ligde 7.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta sahasında 09-11-2019  Cumartesi günü saat 13.00 te Bursa Tofaş ile  18 Temmuz spor salonunda ile oynayacak

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR (2.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMIN MAÇ PROGRAMI

Temsilcimiz ligdeki 3. maçında  03-11-2019 Pazar günü saat 13.00 te Çilimli İbrahim Hoşver spor salonunda Akhısargücü ile karşılaşacak.Temsilcimiz 2 maçta 4 puanla ligde 2.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta  İstanbul 50.yıl Deniz Esenduy spor salonunda  Topkapı okulları ile karşılaşacak ( Maçın saati daha sonra belli olacaktır)

VETERANLAR

AKÇAKOCASPOR VETERANLAR TAKIMIMIZIN MAÇ PROGRAMI

Temsilcimiz ligdeki 1. Maçını 03-11-2019 Pazar günü sahasında Akçakoca ilçe stadında saat 14.00 te ile KDZ Ereğli SBD Veteranları karşılaşacaktır.Temsilcimiz gelecek hafta deplasmanda ile Alaplı ilçe stadında saat 13.00 te Alaplı Veteranları karşılaşacaktır.(Maç Günü daha sonra belli olacaktır)

FUTBOL HAKEMLERİMİZİN MAÇ PROGRAMI

EMRAH ÜNAL  1.LİG MAÇINDA  GÖREV ALDI

Düzce bölgesi Üst Klasman Yardımcı hakemlerimizden öğretmen Emrah Ünal TFF  1.Lig maçında  2-11 -2019 Cumartesi   günü saat 19.00 da Akhisar stadında Akhisarspor-Adana Demirspor  ile yapılacak maçta  1.Yardımcı hakem olarak görev

GÖKHAN ÇOŞAR  2.LİG MAÇINDA GÖREV ALDI

Düzce bölgesi Yardımcı Klasman  hakemlerimizden Düzce’nin gururu  Gökhan Çoşar, TFF 2.Lig Beyaz Grupta 03-11-2019 Pazar günü saat  13.30 de Kastamonu Gazi sahasında  Kastamonuspor Sivas Belediyespor   ile oynanacak maçta  2.hakem olarak görev aldı.

FARUK YAĞLI 3.LİG MAÇINDA  GÖREV ALDI

Düzce bölgesi Yardımcı Klasman Yardımcı hakemlerimizden  Faruk Yağlı 3.Lig 3.Grupta oynanacak olan Bayrampaşaspor ile Diyerbakırspor maçında  03-11-2019  Pazar günü saat 13.30 da İstanbul Bayrampaşa Çetin Emeç   ilçe stadındaki maçta 2.yardımcı hakem olarak görev aldı.

NİHAT HARTLI KOCAELİ,TALHA ENES  TAŞ BAL LİGİNDE GÖREV ALDILAR

Düzce bölgesi Bölgesel hakemlerinden  Nihat Hartlı ,Bal ligi  10.Grup maçında   03-11-2019 Pazar günü saat 14.00 te Çayırova Kuştepe Aksaköy Kocaeli   stadında Çayırovaspor ile Bucaspor ile yapılacak maçta 4.Hakem olarak  görev aldı.

 Talha Enes Taş İse ,03-11-2019 Pazar günü saat 14.00 te Ereğli Beyçayırı stadında KDZ Ereğli belediyespor Haymana belediyespor ile oynanacak maçta 2.yardımcı hakem olarak görev aldı.

 ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMİ  ANKARA’DAN

Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Çilimli belediyespor  ligde 7.maçta 03-11-2019  Pazar günü Saat 14.00 te Şıralık   stadında  Göynük  belediyespor ile oynanacak maçın hakemi belli oldu.

Maçın orta hakemi  Ankara   bölgesinden M.Mehmetcan Söylemez  oldu.  

Bal ligi 6.Grupta mücadele eden Beyköy belediyespor  ligde 7.maçta 03-11--2019 Pazar günü Karabük Safranbolu ilçe   stadında saat 14.00 te oynanacak maçın hakemi belli oldu.

Maçın orta hakemi  Ankara  bölgesinden Zeynel Atasoy oldu,

DÜZCESPOR MAÇININ HAKEMİ İSTANBUL’DAN

3.Lig 1.Grupta mücadele eden Düzcespor  2019-2020 Sezonundaki  11.Maçında 03-11-2019 Pazar günü saat 13.30 te 18 Temmuz stadında Serik Belediyespor  ile oynayacağı   maçın hakemi açıklandı

Maçı İstanbul bölgesi  Klasaman hakemi Ticaret işi ile uğraşan Serhat Ürkmez  yönetecek.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Haftanın, Maç, Programları, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı