301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 17:15
 
Haftanın Maç Sonuçları Belli Oldu
3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor takımlarımız,Akçakocaspor ve Düzce Veteranların maç sonuçları belli oldu
SPOR Haberi
Haftanın Maç Sonuçları Belli Oldu

 

3.Lig,Bal Lig,Süper Amatör,Erkek ve Bayan Basketbol Takımlarımız,Düzce belediyespor Erkek Voleybol ve Çilimli Belediyespor takımlarımız,Akçakocaspor ve Düzce  Veteranların maç sonuçları belli oldu

.Buna Göre Maç SonuçlarıHaberimizin Devamındadır

FUTBOL

3.LİG 1.GRUP 12.HAFTA MAÇ SONUCU

10/11/2019

13:30

Manisa 19 Mayıs Stadı

Manisaspor

0  - 2 

Düzcespor

 

BAL LİGİ 6.GRUPTA BEYKÖY BELEDİYESPOR VE ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR UN 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

10/11/2019

14:00

Devrek İlçe Sahası

Devrek Belediyespor

2  -  0

Beyköy Belediyespor

10/11/2019

14:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çilimli Belediyespor

 4 - 0 

Yaylacık Gençlikspor

DÜZCE YEREL LİGLERİ

 SÜPER AMATÖR LİGİ A-GRUBUNDA  5.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

09/11/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor

3  -6  

Hamidiyespor

09/11/2019

17:30

Cumayeri İlçe Stadı

Cumayeri Belediyespor

5  -  3

Beçi Gençlikspor

10/11/2019

15:00

Kaynaşlı İlçe Stadı

Kaynaşlı Belediyespor

 1 -  2

Akçakocaspor

 

Kirazlıspor bay

SÜPER AMATÖR LİGİ B-GRUBUNDA  5.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 

09/11/2019

17:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çamlı Gençlikspor

3  - 2 

Kavakbıçkı Köyü Gençlikspor

10/11/2019

13:30

Gümüşova İlçe Sahası T

Aziziyespor

2  -  4

Aydınpınarspor

10/11/2019

16:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Düzce Belediyespor

0  -  1

Gölyakaspor

 

Yığılcaspor bay

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE A-GRUBUNDA 2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

10/11/2019

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Kurtsuyu Gençlikspor

 1 -2  

Eminaçma Gençlikspor

10/11/2019

18:30

Şıralık 2 Nolu Saha

Ağaköyspor

 2 -  2

Dedelerspor

10/11/2019

20:00

Nurettin Zafer Sahası

Çiftlik Gençlikspor

  -  

Düzce Modern Eğitimcilerspor

 

Hacıyakupspor bay

BİRİNCİ AMATÖR LİGİNDE B-GRUBUNDA 2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 

09/11/2019

19:00

Nurettin Zafer Sahası

Beycilerspor

 2 -  2

Kabalakspor

10/11/2019

13:30

Gölyaka İlçe Sahası

Yazıpınarspor

4  -  0

Düzce Gençlerbirliği

10/11/2019

13:30

Cumayeri İlçe Stadı T

Nasırlı Köyü Gençlikspor

  0- 0 

1934 Selamlarspor

10/11/2019

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Karaca Çobanspor

 4 -  5

Yeni Taşköprüspor

 

Yeni Taşköprüspor bay

BAYAN FUTBOLU

3.LİG BAYAN FUTBOL LİGİNE KÖTÜ BAŞLADIK

Bayanlar Futbol 3.Liginde Düzce Bayan Futbol Takımımız sahasında 10-11-2019 Pazar günü saat 10.00 da Bursa Kanalboyu Nilüferspora çok açık farkla 14-0 yenildi ve sezona çok kötü bir başlangıç yaptı.Temsilcimiz Bursa temsilcisi ile gelecek hafta deplasmanda Çimenspor ile karşılaşacak

VETERANLAR LİGİNDE ALAPLI’YI 1-0 GEÇTİK

Akçakoca Veteranlar takımı 10-Kasım Pazar günü saat 12.00 de Alaplı ilçe stadında Salaplı Veteranları ile karşılaştığı maçı 1-0 kazandı.Temsilcimiz maçın ikinci yarısında 55.dakikasında Ümitin ayağından kazandığı golle rakibi 1-0 yenerek haftaya morallı girdi.Akçakoca ligdeki 3 maçını sahasında KDZ Ereğli Masterler ile yapacak.İlk maçta sahasında Ereğli sbd ile 1-1 berabere kalmıştı.

MASTERLER LİGİ

İlimizi Marmara Masterler Federasyonu Masterler ve Veteranlar Futbol Liginde temsil eden Düzcespor Veteran takımı ligdeki 7. maçını Kocaeli temsilcisi Nikomedia Masterler takımı ile yaptığı maçı 3-2 kazandı

 

BASKETBOL 1.LİGİ

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ BANDIRMA KIRMIZI’YA MAĞLUP OLDU

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde (TBL) temsil eden 1881B Düzce belediyespor ligdeki 5. Maçını  08-11-2019 Cuma günü saat 18.00 de Bandırma Kırmızı ile Kalıcı Konutlar Spor Salonunda Kaşılaştığı maçı 75-64 yenildi

Temsilcimiz 5 maçta 6 puanla ligde 12.sırada bulunuyor.16 -11-2019 Cuma günü saat 17.00 de Gemlik  Spor Salonunda Gemlik Basketbol Kaşılaşacaktır

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG)  BAYAN BASKETBOL TAKIMIMIZ FENERBAHÇEYİ DEVİRDİ

Bayanlar 1.Ligdeki temsilcimiz 1881 Bayan Basketbol takımımız ligde 7.maçını 10-11-2019 Pazar günü saat 14.00 te Kadıköy Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonunda Fenerbahçe Gelişim ile karşılaşağı maçı 84-66 kazandı. Karşılaşmanın periyodları  16-26,18-22,19-18 ve 13-18 bitti.Temsilcimiz ligde 7 maçta 11 puanla ligde 5.sırada bulunuyor.Temsilcimiz ligdeki 8.maçını 20-11-2019 Çarşamba günü saat 18.00 de Urla belediyespor ile Kalıcı Konutlar Spor Salonunda karşılaşacaktır

VOLEYBOL 1. 2. LİGİ

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR (1.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMINDAN RAHAT GALİBİYET

İlimizi 1.Voleybol Liginde Temsil eden 1881 Düzce belediyespor, ligdeki 5. Maçını   09-11-2019  Cumartesi günü saat 13.00 te Bursa Tofaş ile  18 Temmuz spor salonunda ile oynadığı maçı 3-0 kazandı .Maçın setleri 25-15, 25-22, 25-17 bitti.Temsilcimiz çok zayıf rakibi karşısında rahat bir galibiyet aldı Temsilcimiz bu sonuçla ligdeki 3. galibiyetini aldı. Maç öncesinde oyuncular maske takarak lösemili çocuklara destek verdi.  Temsilcimiz 5 maçta 8 puanla ligde 7.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta 16-11-2019 Cumartesi günü Bursa İnegöl Yeniceköy spor salonunda saat 14.00 te İnegöl belediyespor ile karşılaşacak

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR (2.LİG) ERKEK VOLEYBOL TAKIMI OYNAMADAN KAZANDI

Temsilcimiz ligdeki 4. maçında  İstanbul 50.yıl Deniz Esenduy spor salonunda  Topkapı okulları ile karşılaşacağı maç, Rakibin ligden ihraç edildiği için temsilcimiz 3 puan almış oldu

Temsilcimiz 4 maçta 9 puanla ligde 4.sırada bulunuyor.Temsilcimiz gelecek hafta  17-11-2019 Pazar günü saat 13.00 te İbrahim Hoşver spor salonunda Bursa Karacabey takımı ile karşılaşacak

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Haftanın, Maç, Sonuçları, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı