Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Ocak 2020 - Pazar 15:57
 
HOPASPOR, PUAN KAYBINI HAZMEDEMEDİ. ÇİÇEKLE KARŞILAYIP, TAŞLI SOPALI YOLLADILAR
Türkiye 3.Lig 1.Grupta Bugün Artvin Hopaspor İle Düzcespor Karşılaşmasında Yaşanan Olaylar Maçın Önüne Geçti.İşte Detaylar
SPOR Haberi
HOPASPOR, PUAN KAYBINI HAZMEDEMEDİ. ÇİÇEKLE KARŞILAYIP, TAŞLI SOPALI YOLLADILAR

 

 

Düzcspor Hopa deplasmanında bitiş düdüğünün ardından stad karıştı. 69. dakikada gol yiyen Hopaspor'un taraftarı, Federasyon gözlemcilerine,  Bin kilometre uzaktan gelen Düzcesporlu futbolcu ve taraftarına ağır küfürler ederek sahaya yabancı cisimler attı. Ayrıca protokol tribününe de Hopaspor taraftarı tarafından Galis sözcükler kullanıldı.  Düzcsepor'a bir çakmak için 6 Bin TL ceza kesen Federasyonun Hopaspor'u nasıl cezalandıracağı merak ediliyor.

Düzcespor bugün saat 13.00'de Hopaspor deplasmanına çıktı. Hopa İlçe stadyumundaki karşılaşmada stadın bozuk zemini Düzcesporlu futbolcuları oldukça zorladı. Düzcespor etkili futboluna rağmen 50. dakikasında gol yedi. Dakikalar 69'u gösterdiğinde Düzcespor penaltıdan golü buldu. Bu dakikadan sonra rakip takım agrasif futbol ortaya koyarken, taraftarlar ise futbolcularımızı tahrike yönelik tezahüratlar yapmaya başladı. Karşılaşmanın mormal süresinde ve uzatma dakikalarında başka gol sesi çıkmadı. Karşılaşmanın orta hakemi Sinan Özcan'ın bitiş düdüğünü çalması ile birlikte stadyum biranda karıştı.

BU NE HAZIMSIZLIK

Puan kaybını hazmetemeyen Hopaspor taraftarı Bin kilometre uzaktan gelen futbolculara, taraftara ve federasyona ağır küfürler etti. Ayrıca Düzcespor protokol tribününe de galis sözcükler kullanıldı. Düzcesporlu futbolcu yönetim ve taraftarının sağduyulu yaklaşımını rağmen Hopasporlular ağır küfürlere ve sahaya yabancı cisim atmaya devam etti.

ŞİMDİ NE OLACAK

Geçtiğimiz hafta Düzcespor evinde oynadığı karşılaşmada sahaya 1 adet çakmak atılması nedeniyle disiplin kurulu tarafından 6 BİN TL kesilmişti. Hopaspor taraftarı tüm spor ahlakına yakışmayan hareketlerde bulunarak Düzcespor'a ağır küfürler etmesi ve sahaya yabancı madde atması nasıl sonuçlar doğuracak merak ediliyor. Terbiyesizce davranan Hopaspor taraftarına nasıl ceza verilmesi bekleniyor

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HOPASPOR,, PUAN, KAYBINI, HAZMEDEMEDİ., ÇİÇEKLE, KARŞILAYIP,, TAŞLI, SOPALI, YOLLADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı