Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 20:59
 
İL GENEL MECLİS BAŞKANININ KURBAN BAYRAMI MESAJI
Düzce İl Meclis Başkanlığı, Çiğdem Günal Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
İL GENEL MECLİS BAŞKANININ KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

Düzce İl Meclis Başkanlığı, Çiğdem Günal Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı"Günal mesajında 'Bayramlar Müslümanlık bilincini yenileyen, millet olma iradesini diri tutan, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, rahmet ve bereket dolu müstesna günlerdir.
Asil milletimiz tarih boyunca, bayramların anlam ve önemini ifade eden değerleri her daim bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Bu sayede milletimiz binlerce yıllık tarihte tek vücut olmuş, tüm zorluklara karşı ayakta kalmayı başarmıştır.

Unutmayalım ki; asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu kadim topraklarda bizi güçlü kılan, vatandaşlarımızın birbirine karşı olan gönülden bağlılığı, yardımseverliği, milli birlik ve beraberliğimize olan sarsılmaz inancımızdır.

Ülkemiz bugün büyük bir salgın hastalıkla mücadele ediyor.Bu zor günleri, Devletimiz, Hükümetimiz ve Milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyorum. Bizlere düşen ise, her zaman coşkuyla kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uymaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.

Maske- Mesafe -Temizlik kurallarına uymayı unutmayalım"dedi

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İL, GENEL, MECLİS, BAŞKANININ, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı