301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 22:09
 
İlk Kar Sınavını Başarı ile Geçtiler
Cumayerinde Kar Yağışının Başlaması İle Birlikte Belediye Ekipleri Harekete Geçti
DÜZCE YEREL HABER Haberi
İlk Kar Sınavını Başarı ile Geçtiler

Cumayeri Belediyesi, kar yağışıyla birlikte tüm ekipleri seferber ederek vatandaşların ulaşımda sorun yaşamaması için temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Gece saatlerinde şehir genelinde etkisini gösteren kar yağışından vatandaşların olumsuz etkilenmemeleri için Belediye ekipleri harekete geçti.

Kar yağışının başlaması ile harekete geçen ekipler öncelikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı ana arterlerde iş makinalarının yardımı ile kar kürüme ve tuzlama çalışmalarını başlattı.

Sürücülerin ve yayaların yağan kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri için ekipler dönüşümlü olarak çalışmalarını aralıksız sürdüreceği bilgisi Cumayeri Belediyesi yetkililerince paylaşıldı.

Vatandaşların kar yağışlarından olumsuz etkilenmemeleri için daha önce oluşturulan Cumayeri Belediyesi anında müdahale ekipleri; greyderler, tuzlama araçları, kamyonlar ve tuzlama araçları yardımı ile kar yağışının olumsuz etkilerini ortadan kaldırdı.

Yapılan çalışmalar neticesinde kent genelinde trafikte hiçbir aksama yaşanmazken kaldırımlarda yapılan hummalı çalışma ile yayalara güvenli bir ulaşım imkanı sunulmuş oldu.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye ekiplerinin yapmış oldukları çalışmalardan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve çalışmaları sürdüren ekiplere teşekkür etti.

 Nevzat Keleş

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İlk, Kar, Sınavını, Başarı, ile, Geçtiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı