301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 20:47
 
İş sağlığı ve güvenliği eğitim tatbikatı Gölyaka’da yapıldı…
Üretimde standardizasyon, iş sağlığı ve güvenliği eğitim tatbikatı Gölyaka’da yapıldı…
DÜZCE YEREL HABER Haberi
İş sağlığı ve güvenliği eğitim tatbikatı Gölyaka’da yapıldı…

Üretimde standardizasyon, iş sağlığı ve güvenliği eğitim tatbikatı Gölyaka’da yapıldı…
Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer başkanlığında İşletme Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Gölyaka Orman İşletme Müdürü Mevlüt Arslan, İşletme Pazarlama Şube Mühendisi Özkan Yavuz, İşletme Şefleri, Danışmanlık Hizmet Alımı ile çalışan Mühendisler, Orman Muhafaza Memurları ile üretim işlerinde çalışan köy ve kooperatiflerin katılımıyla gerçekleşen, üretimde standardizasyon, İş sağlığı ve güvenliği konularını içeren eğitim tatbikatı Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Aydınpınar Orman İşletme Şefliği 45 nolu bölmede yapıldı.
Eğitimin ilk kısmında Aydınpınar Orman İşletme Şefliği 45 nolu bölmesinde güvenli ve doğru ağaç kesme teknikleri ile 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre uyulması gereken hususlar, Aydınpınar Orman İşletme Şefi Cihan Erkaan tarafından anlatılarak uygulamalı olarak gösterildi. Uygulamada karşılaşılan sorunların katılımcılar tarafından dile getirilip karşılıklı olarak değerlendirilmesinin ardından eğitimin birinci kısmı tamamlandı.
Öğleden sonra Balıklı Orman İşletme Şefliği Gölormanı Orman Emvali Deposunda devam eden eğitimin ikinci kısmında ise üretimde görevli tüm şef ve memurlara standardizasyon, ölçüm ve tasnif işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılarak özellikle tomruk-kâğıtlık ayrımının iyi yapılması gerektiği hususu vurgulandı.
Daha sonra Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer başkanlığında toplantı yapıldı. 2018 yılında ve özellikle dikili satışlarda karşılaşılan sorunlar ve 2019 yılında belirlenen programların iş termin planında yer alan takvime uygun olarak gerçekleştirilmesi için tüm tedbirlerin bir an önce alınması ve uygulamaya geçilmesi talimatının ardından kazasız bir yıl temennisi ile eğitim sona erdi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İş, sağlığı, ve, güvenliği, eğitim, tatbikatı, Gölyaka’da, yapıldı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı