KILIÇDAROĞLU DÜZCE'YE GELDİ
Haber
20 Ocak 2021 - Çarşamba 21:03
 
KILIÇDAROĞLU DÜZCE'YE GELDİ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce ve ilçelerinde görev yapan din görevlileri ile bir toplantı yapmak üzere Düzce’ye geldi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
KILIÇDAROĞLU DÜZCE'YE GELDİ

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce ve ilçelerinde görev yapan din görevlileri ile bir toplantı yapmak üzere Düzce’ye geldi.

Ziyaretin ilk ayağında  İzmit'e giden, Kılıçdaroğlu burada İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile CHP parti üyeleri ile buluştu.

 Kocaeli’de gerçekleştirdiği program sonrasında önce Sapanca İlçesinde bulunan bir otelde partililerle bir araya gelerek yemek yiyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra Adapazarı’nda bulunan bir otelde gerçekleştirilen programda aralarında Sakarya Muhtarlar Fedarasyonu Başkanı Erdal Erdem, Pamukova eski Belediye Başkanı Cevat Keser, Tuncer Tepe, Enver Toçoğlu gibi isimlerin olduğu 30 kanaat önderiyle bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 saat süren toplantı sonrası herhangi bir açıklama yapmayan Kılıçdaroğlu,;Akşam saatlerine doğru Sakarya’dan Düzce’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,   Konsopa otelde Saat 17.00’de gerçekleşen toplantıya İl ve ilçe örgütleri bir araya geldi. Pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda yöneticiyle bir araya gelinen toplantıda, Düzce'nin sorunları ve örgüt çalışmaları hakkında bilgiler aldı.Ayrıca Düzce merkez ve ilçelerinde görev yapan çok sayıda din hizmetleri görevlisi katılım sağladı

Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı öncesinde bazı milletvekillerinin de Kılıçdaroğlu’na eşlik ettikleri görüldü.

Toplantının, CHP’nin toplumun nabzını tutmak perspektifiyle yapıldığı, farklı toplumsal kesim temsilcilerine yönelik olarak yapılan toplantı dizisinin bir parçası olduğu, benzer toplantıların CHP tarafından Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde de yapılmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KILIÇDAROĞLU, DÜZCE'YE, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı