301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2020 - Pazar 20:41
 
KAYBOLAN VATANDAŞ İÇİN ARAMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ
Gölyaka Kaymakamlığı 04.02.2020 Günü saat 10.00 sularında İlçemize bağlı Saçmalıpınar Köyü Dereevler mevkiinde karla mücadele ve yol düzenlemesinde bulunan kepçe operatörü, kayıp Muhammet YILMAZ (27) isimli vatandaşımızı 09/02/2020 günü arama kurtarma çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirme yaptı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
KAYBOLAN VATANDAŞ İÇİN ARAMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ

04.02.2020 Günü saat 10.00 sularında İlçemize bağlı Saçmalıpınar Köyü Dereevler mevkiinde karla mücadele ve yol düzenlemesinde bulunan kepçe operatörü, kayıp Muhammet YILMAZ (27) isimli vatandaşımızı 09/02/2020 günü arama kurtarma çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirme.

GÜN İÇERİSNDE YAPILAN ARAMA ÇALIŞMALARI

1-Aramaya alanında uzman 101 personel (Afad,Dalgıç,Jandarma, Polis,İtfaiye, Dake, Umke...)'in yanında çok sayıda sivil toplum gönüllüsü,muhtarlarımız,
vatandaşlarımız katılım gösterdi.

2-Günün ilk ışıklarıyla beraber arama çalışmalarına başlanıldı.

3- Plan doğrultusunda hareket etmeye özen gösterildi,Kaymakamlığımız ve Düzce İl Afad Koordinesinde 7 farklı noktadan başlamak üzere geniş bir alanda guruplar halinde arama gerçekleştirildi.

4-Aksu Köprüsü-Melen başlangıcı arası 14 kişilik bir ekip kıyıdan ve dere içinden, çok sayıda vatandaşımız dere kenarlarından arama yaptı,bu kısımdaki dere kenarlarının tümüne bakıldı her hangi bir bulguya rastlanılmadı.

5-Tütünlük Köprüsü-Kadıfekale Köprüsü arası emniyet ve rafting ekiplerince su içerisinden tarama yapıldı herhangi bir bulguya rastlanılmadı.

6-Tütünlük Köprüsünden yukarıya doğru başta Dikmen Köyümüzün gönüllüleri olmak üzere su içerisinden arama yapıldı herhangi bir bulguya rastlanılmadı.

7-Gölyaka Kaymakamlığı Özel İdare çalışanları, Düzce İl Özel İdare çalışanları,İsmail Keleş ve Haluk Atilla isimli vafandaşlarımız tarafından tarama yapılacak alanın bütün yolları karla mücadele kapsamında açıldı,açık tutuldu.

8-Kadifekale Köprüsü-Balıkhane arası İtfaiye ve Dake ekiplerince su içerisinden ve su kenarlarından arama yapıldı herhangi bir bulguya rastlanılmadı.

9-İçmeler Köprüsü, Kültürpark arası kayıkla arama yapıldı herhangi bir bulguya rastlanılmadı.

10-Saat 17:30 da Kaymakamımız başkanlığında toplantı gerçekleştirildi hem günün gerçekleşmeleri değerlendirildi hem sonraki günün eylem planı hazırlandı.

11-Ailemiz ve halkımız müsterih olsun,lütfen söylentilere, dezenformasyon oluşturacak bilgilere itimat edilmesin,olayın öğrenildiği ilk andan itibaren tüm imkanlar seferber edilmiş durumda,tüm ihtimalleri değerlendiriyoruz ve yapılan tüm çalışmalar görevli arkadaşlarımız tarafından tek tek kayıt altına alınmaktadır.En kısa sürede kayıp vatandaşımıza(kardeşimize) ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KAYBOLAN, VATANDAŞ, İÇİN, ARAMA, ÇALIŞMALARI, HAKKINDA, BİLGİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı