301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 21:23
 
Liman bölgesi ve Anfi tiyatro bölgesi Temizlendi
Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçe işleri ekipleri, Akçakoca Balıkçı barınağında, çevre düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç budaması yaptı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Liman bölgesi ve Anfi tiyatro bölgesi Temizlendi

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçe işleri ekipleri, Akçakoca Balıkçı barınağında, çevre  düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç budaması yaptı.
Akçakoca Belediyesi Park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde sürdürülen çevre düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç budama çalışmaları başladı.

Fen işleri müdürlüğü park bahçeler şefliği tarafından liman bölgesi ve Anfi tiyatro bölgesi ağaç budamaları ve temizlik çalışmaları yapılmıştır

Ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak için kuru dalları budamak üzere çalışma başlattık diyen  belediye yetkilileri, şehir merkezindeki cadde ve sokaklardaki alanlarda budama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  Yol kenarlarında, park ve bahçelerde kuruyan, tehlike arz eden, dalları kırılan ağaçların budama ve bakımları titizlikle yapıyoruz. Bu çalışma ile hem ağaçlarının sağlıklı bir şekilde yaşamasını hem de yapısını koruyarak daha güzel görünmesini sağlıyoruz. "dediler

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Liman, bölgesi, ve, Anfi, tiyatro, bölgesi, Temizlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı