301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 23:34
 
Melike ile Serhat Evliliğe ilk adımlarını attılar
Oldukça yüksek bir katılım ve coşkuyla gerçekleşen düğünde,Akçakoca’lı tanınmış ailesi olan Erdemir emeklisi Ali Demirbaş oğlu Serhat Demirbaş ve Uğurlu köyünden işadamı Tekin Sarıoğlu Tekin Sarıoğlunun biricik kızı Melike Demirbaş ile dünya evine girdi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Melike ile Serhat Evliliğe ilk adımlarını attılar

Oldukça yüksek bir katılım ve coşkuyla gerçekleşen düğünde,Akçakoca’lı tanınmış ailesi olan Erdemir emeklisi Ali Demirbaş oğlu Serhat Demirbaş ve Uğurlu köyünden işadamı Tekin Sarıoğlu Tekin Sarıoğlunun biricik kızı Melike Demirbaş  ile dünya evine girdi. 
27 temmuz Cumartesi Bugün Kepenç köyü Korutepe Kır düğün salonu Akçakoca da saat 20:00 da düğün ile Dünya evine giren mutlu çiftin Nikah şahitliği yapan Akçakoca belediye başkanı Okan Yanmaz, çifti en mutlu gününde yalnız bırakmazken, Düzcespor Kırmızı Şimşekler grubu ve Akçakocaspor oyuncuları ve hocası Selahattin Bal yanlız bırakmadılar Kepenç  Köyü’nde bulunan bir kır bahçesinde gerçekleştirilen düğünde Serhat Demirbaş ve Melike Sarıoğlu hayatlarını birleştirdi. Çiftin sevenlerinin alanı doldurduğu tören, Serhat  ve Melike çiftinin ilk danslarını yapması ile başladı. Kızlarının ve Erkeğinin mutluluğuna tanıklık eden Sarıoğlu  ve Demirbaş ailelerin  sevinci gözlerinden okunmaktaydı.

Mutlu anlara sahne olan düğünde  alana getirilen düğün pastasını el birliği ile kesen gelin ve damat, birbirlerine ilk ikramlarını da yaptılar. “Ömür boyu mutlu olmak istiyorum” Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşayan Melike ve Serhat, sevincini şu ifadelerle dile getirdi: “Çok mutluyuz. Güzel günümüzde sevdiklerimiz yalnız bırakmadı. Sayın belediye başkanımıza ve tüm sevdiklerimize teşekkür ediyoruz. Bir ömür boyu mutlu olmak istiyoruz. İnşallah tüm gelinlere de bu temennide bulunuyoruz. Seven herkesin kavuşmasını istiyoruz.” “Çok mutluyuz” “Çok duygulandık. Gelen arkadaşlardan Allah razı olsun. Demek ki seviliyormuşuz. İyi günde ve kötü günde yanımızda olacak dostlarımızı bu kalabalıkla teyit etmiş oluyoruz. Sözlerle ifade edilemeyecek bir mutluluk içerisindeyiz. Bütün katılımcılara, gelen dostlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. İyi ki bu topluluk oldu. İyi bir itibar bırakmışız. Bu kalabalığı görünce duygulandık.” Dediler
Futbolu çok seven damat Serhat Demirbaş Düzcespor Kırmızı Şimşekler grubun içinde olduğunu arkadaşlarının bu güzel gecede yanlız bırakmadıklarını ve kendilerine Düzcesporu çok sevdiğini ve  çok anlamlı bir Düzcespor formasını hediye ettiler.Ayrıca Akçakocasporda futbol oynayan ve hocaları damatı bu mutlu günde yanlız bıramıyarak sevinçlerine ortak oldular
Yüzlerce kişinin katıldığı düğün merasimi çifte takı takma töreni ile devam etti. 380 Medya Ailesi olarak biz de çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz. 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Melike, ile, Serhat, Evliliğe, ilk, adımlarını, attılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı