301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 17:51
 
Mesleki ve Teknik Eğitimde İş Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi
Düzce'de eğitim yapan mesleki eğitim okullarındaki öğrencilerin, özel sektörün istediği teknik eleman olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla Vali. Zülkif DAĞLI başkanlığında "Mesleki Eğitimde İş Birliği" toplantısı yapıldı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Mesleki ve Teknik Eğitimde İş Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce'de  eğitim yapan mesleki eğitim okullarındaki öğrencilerin, özel sektörün istediği teknik eleman olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla Vali. Zülkif DAĞLI başkanlığında "Mesleki Eğitimde İş Birliği" toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT, Müdürlüğün Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Müdür Yardımcısı Turan ŞAHİN, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan GENÇ ile Teknoloji Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknopark, Düzce Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB), Organize Sanayi Bölgeleri yöneticileri ile meslek lisesi müdürleri katıldı.

Toplantıda özel sektörün ve Düzce Üniversitesinin ilgili birimlerinin bilgi ve birikimlerini meslek liselerine aktarmalarıyla ilgili yapılacak çalışmalar, iş başında yetişme eğitimleri, donatım desteği gibi konular ele alındı

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mesleki, ve, Teknik, Eğitimde, İş, Birliği, Toplantısı, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı