301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 19:00
 
Muaythai 'de Bediha Taçyıldız'dan yine madalya geldi
Türkiye Muaythai Federasyonu Büyükler ve U23 Türkiye Muaythai Şampiyonası Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Muaythai 'de Bediha Taçyıldız'dan yine madalya geldi

Türkiye Muaythai Federasyonu Büyükler ve U23 Türkiye Muaythai Şampiyonası Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde gerçekleştirildi.

İlçedeki bir otelin spor salonunda yapılan ve 5 gün süren şampiyonaya, Türkiye genelinden 600 sporcu katıldı.

Federasyon Başkanı Halil Durna, muaythai sporunun disiplinli, sağlıklı ve savunma için vazgeçilmez bir spor dalı olduğunu belirtti.

En kapsamlı turnuvalardan birine Kozaklı ilçesinde imza atıklarını aktaran Durna, "Türkiye genelinden 600 sporcu burada ter döküyor. Turnuvada geçtiğimiz yıl vefat eden milli antrenörlerimizden Hasan Karlı'yı da andık. İyi bir turnuva geçiyor. Şampiyonanın hayırlı olmasını, başarılı geçmesini ve sağlıklı bitmesini temenni eder ve tüm kafilelere başarılar dilerim." dedi.

Eleme müsabakaları ile başlayan şampiyona 8 Şubat Cumartesi günü madalya törenleri ile sona erdi.

Türkiye Muay Thaİ federasyonu tarafından Düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonası Hasan Karlı Adına düzenlendi. Türkiye Büyükler ve U-23 Şampiyonası 3-8 Şubat tarihlerinde Nevşehir ili Kozaklı İlçesinde yapıldı.

Düzce ilini temsilen Şampiyonaya katılan Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonlukları bulunan  ve 67 Kiloda müsabakalara katılan Düzce’nin ve Türkiye’nin gururu Bediha Taçyıldız yaptığı tüm karşılaşmaları zorlanmadan kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu..

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Muaythai, 'de, Bediha, Taçyıldız'dan, yine, madalya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı