301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 12:05
 
MÜFTÜLÜKTEN 112 İLETİŞİM MERKEZİNE DESTEK
Yeni Tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağı uygulamasının ardından, ihtiyaç sahibi vatandaşlardan 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen talepler, Vefa İletişim Merkezleri aracılığıyla görevliler tarafından karşılanıyor
DÜZCE YEREL HABER Haberi
MÜFTÜLÜKTEN 112 İLETİŞİM MERKEZİNE  DESTEK

Yeni Tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağı uygulamasının ardından, ihtiyaç sahibi vatandaşlardan 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen talepler, Vefa İletişim Merkezleri aracılığıyla görevliler tarafından karşılanıyor. Bu süreçte İl Müftü Vekilimiz Ünal Baş, Vefa İletişim Merkezinde Müftülüğümüz personellerin görev almasını sağlayarak programa 5 personelle destek verdi.
Konu hakkında bilgi veren İl Müftü Vekilimiz Ünal Baş “Düzce Müftülüğü olarak her zaman topluma hizmet için varız. Yeni Tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlar neticesinde cami ve Kur’an kurslarında sunduğumuz hizmeti tam anlamıyla yerine getirememenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kurum olarak, “Vefa Hizmet Grubu” ve “Vefa İletişim Merkezleri” aracılığıyla yapılan bu anlamlı ve ulvi görev sayesinde topluma hizmetimizi sürdürmüş olacağız. Hizmet noktasında İl Müftülüğümüze ne görev düşerse elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız.” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MÜFTÜLÜKTEN, 112, İLETİŞİM, MERKEZİNE, , DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı