301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 23:38
 
Muzaffer Yiğit’e Destek İstediler
Ak Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın katılımı ile Anıtparkta miting yapıldı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Muzaffer Yiğit’e Destek İstediler

Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Daha sonra sahneye çıkan Ak Parti ilçe başkanı Kerem Yalçıner şu açıklamalarda bulundu.

Yalçıner, “Bilindiği üzere 31 Mart yerel seçimlerinde 39 köy ve 4 mahallerinde teşkilatlarımız ile ziyaretler yaptık. Bazıları gibi seçimden seçime gitmedik. Hiçbir köyümüz ve mahallemizde ayrım yapmadık. Dediler ki Yığılca yolunu biz başlattık. Bende buradan cevap veriyorum. Yığılca yolunun başladığı tarihte siz daha piyasa yoktunuz. Biz bu yolu 2011 yılında başlattık. Diyorlar ki biz sizlerin yapmış olduğu hizmetlerin takipçisiyiz. Bende cevap olarak diyorum ki siz anca hizmetlerin takipçisi olursunuz. Yine bazı zümreler var.

Bundan birkaç gün bir mahallemizde bir arkadaşımızın önünü kestiler. Neymiş efendim sen bu mahalleye giremezsin. Niye giremez arkadaş biz yabancımıyız. Biz her mahalleye girer çıkarız. Bugün dediler ki iftirayı da bize attılar. Siz bizim yolumuzu kestiniz ve türlü türlü senaryolar ürettiler. İnsanların miğdesini bulandırdılar. Ben onların seviyesine düşmek istemiyorum.

Her dönem farklı siyasi partinin bayrağını sallayan zümreler var. Bunların kim olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Yığılca halkı bunlara seçimde Osmanlı tokadını vuracak bunu da çok iyi biliyoruz. Köylerde ve ilçe merkezinde baskı, tehdit, şantaj ile oy devşirmeye çalışan kitleler var bunlara itibar etmeyin. Bunların mumu yatsıdan sonra yanacak.  Paranız pulunuz varsa çoluğunuz çoğunuz ile harcayın. Fahri Çakır milletvekilimizin dediği gibi” dedi.

Muzaffer Yiğit ise, “Yaklaşık 2 aydır cadde cadde, mahalle mahalle bu güzelliği yaşadık. 5 yıl boyunca sizlere layık olmaya çıktım. Allah nasip ederse 5 yıl daha görev nasip olursa, Yığılca’ca hizmet etmeye özen göstereceğim.  Bugün bu kadar hizmetin gerçek mimarları olan il başkanım, vekillerim burada” dedi.

Düzce Milletvekili Fahri Çakır, “Belediye işi gönül işi dedik çıktık yola, adam gibi adamın güven telkin ettiği kişi Muzaffer Yiğit. Yığılca 5 yıldır Ak Parti belediyesinden hizmet alıyor. Bu hizmetler saymakla bitmez. Bende sayacak değilim. Birileri geliyor laf söylüyor, vaat ediyor, kurusıkı atıyor ama Muzaffer başkan gerçekleri yapıyor” dedi.

Milletvekili Ayşe Keşir ise, “Söylenecek her şeyi  yaklaşık 2 aydır söyledik. Siz zaten herşeyi biliyorsunuz. Sandığınıza sahip çıkın” dedi.

Faruk Özlü İse, “Bizler başkanın arkasındayız. Destekliyoruz. Sizlerden destek istiyoruz”dedi.

Programın sonrasında Ramazan Çelik konseri verildi.

 

Ahmet Alkan 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Muzaffer, Yiğit’e, Destek, İstediler,
Yorumlar
Haber Yazılımı