301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 21:52
 
NÜFUS PERSONELLERİNE SERTİFKALARI VERİLDİ
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hasan Bilgetay, Düzce’ye yakışır hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, kurumlarında görevli tüm personellerin eğitimden geçtiğini söyledi.. Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirmede yeni kimlik kartları, pasaport, ehliyet ve daha birçok konu değerlendirildi. Bilgetay şöyle konuştu; “Yakın zamanda bütün ilçelerimizde Pasaport ve Sürücü Belgesi başvurusu alınmaya başlanacağından, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Hasan BİLGETAY tarafından, İlçe Nüfus personellerine hizmetiçi eğitim verilmiş, eğitim sonunda personele sertifikaları verilmiştir.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
NÜFUS PERSONELLERİNE SERTİFKALARI VERİLDİ

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hasan Bilgetay, Düzce’ye  yakışır hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini  belirterek, kurumlarında görevli tüm personellerin eğitimden geçtiğini söyledi.. Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirmede yeni kimlik kartları, pasaport, ehliyet ve daha birçok konu değerlendirildi.Verilen Eğitimden sonra Personellere Sertifikaları verildi 


Bilgetay şöyle konuştu; “Yakın zamanda bütün ilçelerimizde Pasaport ve Sürücü Belgesi başvurusu alınmaya başlanacağından, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Hasan BİLGETAY tarafından, İlçe Nüfus personellerine  hizmetiçi eğitim verilmiş, eğitim sonunda personele sertifikaları verilmiştir.
 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: NÜFUS, PERSONELLERİNE, SERTİFKALARI, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı