Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 13:50
 
Öğretmenevi Sağlık Çalışanlarına Tahsis Edildi
Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün talebi ve Düzce Valiliğinin onayı ile Akçakoca öğretmen evi sağlık çalışanlarına tahsis edildiği öğrenildi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Öğretmenevi Sağlık Çalışanlarına Tahsis Edildi

Akçakoca İlçe Sağlık  Müdürlüğü’nün talebi ve Düzce Valiliğinin onayı ile Akçakoca  öğretmen evi sağlık çalışanlarına tahsis edildiği öğrenildi. 
Sağlık çalışanlarının İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Konaklama Koordinasyon Merkezi tarafından misafir edilmek üzere en yakın konaklama yerinde yönlendiriliyor.Hastanelerdeki görevlerini yaparken evlerine zamanında gidemeyen, hastane şartlarında yeterli dinlenme ve konaklama imkanı bulamayan sağlık çalışanlarımız oteller, kamuya ait sosyal tesisler, misafirhaneler ile kamu, özel ve sivili toplum kuruluşlarına ait yurtlarda misafir ediliyor. 
Bu kapsamda Sağlık çalışanlarının hem kedilerini ve hem de ailelerini korumak için bundan böyle diledikleri zaman   Akçakoca Öğretmenevinde  konaklayacaklar.Kalan sağlıkçılar sabah öğle akşam yemeği verilmektedir
Akçakoca Öğretmenevi Hacı Yusuflar Mahallesi Esentepe Mevkii adresinde yer alan 69 oda ve 150 yatak kapasiteli bir işletmedir.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Öğretmenevi, Sağlık, Çalışanlarına, Tahsis, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı