Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 18:37
 
ORHAN AYDIN ADAY ADAYLIĞINI İLAN ETTİ
Düzceli iş adamı Orhan Aydın, AK Parti’den Düzce Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Aydın “Düzce için daha iyilerini yapabilmek için aday adayı oldum. Görev verilirse çok güzel işler yaparız. Yaşadığımız şehre borcumuz var” dedi
DÜZCE YEREL HABER Haberi
ORHAN AYDIN ADAY ADAYLIĞINI İLAN ETTİ

Düzceli iş adamı Orhan Aydın, AK Parti’den Düzce Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Aydın “Düzce için daha iyilerini yapabilmek için aday adayı oldum. Görev verilirse çok güzel işler yaparız. Yaşadığımız şehre borcumuz var” dedi.

AK Parti’de Düzce Belediye Başkanlığı için aday adayları netleşmeye başladı. İş adamı Orhan Aydın’da düzenlediği basın toplantısında AK Parti’den Düzce Belediye Başkanlığına adaya dayı olduğunu açıkladı. Yaşanabilir bir Düzce için yola çıktığını söyleyen Aydın “Düzce’de hangi sorunların olduğunu çok iyi bilirim. Düzce’ye hizmet sunmak istedim. Yapabileceğim bir çok şey var” dedi.

Düzce’nin Türkiye’de en ön sıralarda olması gerektiğini söyleyen Aydın “Düzce’de hangi sorunların olduğunu çok iyi bilirim. Düzce’ye hizmet sunmak istedim. Yapabileceğim bir çok şey var. Bugüne kadar Düzce’de görev yapmış olan bir çok belediye başkanı Düzce için bir şey yapmaya çalışmıştır. Hepsi mutlaka taş üstüne taş koymuştur, bir şeyler yapmışlardır. Hepsi değerli insanlardır. Ben çok daha fazlasını yapabilirim diye düşünüyorum.

Eğer bu görev bana verilirse hep beraber yaşayacağız, birbirimizden bıkana kadar. Birlikte çalışırsak başarıyı yakalarız. 50 tane projemiz var, yapılması gerekenler.

Düzce’nin Türkiye’de en ön sıralarda olması gerekir. Bunun için para gerekir ama doğru projeler ve doğru adımlar ile para sorunu da ortadan kalkar. Paranın harcanması ile doğru yatırım ile alakalı. Doğru proje iki yıl içerisinde kendisini karşılar. Yaşanabilir bir şehir olması lazım Düzce’nin. Düzce çok büyük bir şehir değil. Her şey yapılabilir. Düzce için daha iyilerini yapabilmek için aday adayı oldum. Görev verilirse çok güzel işler yaparız. Yaşadığımız şehre borcumuz var” ifadelerini kullandı.

Ümit Çetin

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ORHAN, AYDIN, ADAY, ADAYLIĞINI, İLAN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı