301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 21:28
 
ORMANCILAR AKÇAKOCA'DA TOPLANDI
Her ay düzenlenen ve 2019 yılı programlarının ele alındığı aylık olağan İşletme Müdürlükleri değerlendirme toplantısı, Bölge Müdürü Hasan Keskin başkanlığında Akçakoca Eğitim Merkezi Seminer salonunda gerçekleşti.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
ORMANCILAR AKÇAKOCA'DA TOPLANDI

Her ay düzenlenen ve 2019 yılı programlarının ele alındığı aylık olağan İşletme Müdürlükleri değerlendirme toplantısı, Bölge Müdürü Hasan Keskin başkanlığında  Akçakoca Eğitim Merkezi Seminer salonunda gerçekleşti.

Toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve Hukuk Müşaviri katıldı.

Bölge Müdürü Hasan Keskin’in açılış konuşması ile başlayan toplantı İşletme Müdürlerinin Haziran ayına kadar gerçekleşen 2019 faaliyetlerini içeren sunumlarla devam etti. Toplantıda Şube Müdürleri gördükleri eksiklikler ve yapılması gerekenler hususunda gerekli uyarılarda bulundu.

Toplantı sonunda 2019 yılı programlarının termin planı doğrultusunda öngörülen hedeflerin gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesi kararına varıldı.

Bölge Müdürü Hasan Keskin’in yapılan hizmetler ve çalışmalardan ötürü memnuniyetini dile getirmesi ve çalışmalarda kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile toplantı sona erdi.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ORMANCILAR, AKÇAKOCA'DA, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı