301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 18:45
 
OTOBÜS İHALESİNİ BELTAŞ ALDI
Düzce Belediye Başkanlığı tarafından 122 özel halk otobüsüne 10 yıllığına çalışma hakkı verilmesi için yapılan otobüs ihalesini Düzce Belediyesi şirketlerinden BELTAŞ AŞ. aldı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
OTOBÜS İHALESİNİ BELTAŞ ALDI

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından 122 özel halk otobüsüne 10 yıllığına çalışma hakkı verilmesi için yapılan otobüs ihalesini Düzce Belediyesi şirketlerinden BELTAŞ AŞ. aldı.

 

Düzce Belediyesi tarafından 6 Şubat’ta (bugün) gerçekleştirilen otobüs ihalesine Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi VE Düzce Belediyesi’ne ait BELTAŞ AŞ. katıldı. Otobüs ihalesini ihaleye katılan Düzce Belediyesi’ne ait şirket olan BELTAŞ AŞ. aldı.

 Toplu taşıma hizmetinin özelleştirilmesi için ilki 17 Aralık'ta yapılan ihaleye katılım olmayınca ikinci ihale için 6 Şubat 2020 tarihi belirlenmişti. Bu doğrultuda bugün Düzce Belediyesi merkez binası encümen salonunda gerçekleştirilen ihalede kapalı teklif usulü artırma yöntemi uygulandı. 256 bin 200 TL değerindeki geçici teminat tutarını yatırarak ihaleye katılanlara arasında belediye şirketi BELTAŞ A.Ş. de yer aldı.

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: OTOBÜS, İHALESİNİ, BELTAŞ, ALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı