Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 21:44
 
PAZARYOLU ÇİLEKEŞ YOLU OLDU
Akçakoca Yalı Mahallesi Soğuksu caddesine girişteki Orhan deresindeki Köprülü kavşak mevkiinde görülen trafik yoğunluğu adeta insanları çileden çıkartıyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
PAZARYOLU ÇİLEKEŞ YOLU OLDU

 

Akçakoca Yalı Mahallesi Soğuksu caddesine girişteki Orhan deresindeki Köprülü kavşak mevkiinde görülen trafik yoğunluğu adeta insanları çileden çıkartıyor. 

Akçakoca ilçesinde pazarın kurulduğu caddeyi Soğuksu Caddesine bağlayan Pazaryolunda trafik karmaşası her geçen gün içinden çıkılmaz durumda.Özellikle pazarın kurulduğu salı  günleri park yasağına rağmen çift yönlü uygunsuz parklarla birlikte  Soğuksu caddesinde trafik zaman zaman kilitlenme noktasına geliyor. Park yasağına rağmen çift yönlü park yapmaya devam eden duyarsız sürücüler ile görevlerini yerine getirmediği için yetkililer bu tablonun sorumlusu olarak gösteriliyor.

Orhan Köprüsünde Beş Yönlü Kavşakta Heran Kaza İle Karşı Karşıya

Ayrıca İstanbul caddesinden gelen ve Soğuksu Pazaryolu caddesine giden,Her yönlü ,Bahadır Yalçın caddesine giden,,İşgören caddesinden gelerek, Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden,Hüseyin Yanmaz caddesinden gelerek,İşgören caddesine giden,  Soğuksu Pazaryolu caddesine giden ve Bahadır Yalçın caddesine giden trafik akışında Orhan köprüsünde yaşanan trafik karmaşası vatandaşları çileden çıkarıyor.

Tepkilerini dile getiren vatandaşlar, "Soğuksu caddesi Pazaryolu sokakta alanda park yasağı olmasına rağmen duyarsız sürücülerimiz tarafından bu yasağa uyulmuyor. En acısı ise yetkililer bu duruma göz yumuyor. Zaten dar olan sokak çift yönlü park yasağı ile birlikte tek şeride düşüyor. Sürücülerin daha dikkatli davranması gerekir. Yaya haklarına ve trafik kurallarına harfiyen uymaları gerekir. 

Biz Vatandaşlar olarak ne  gerekiyorsa “kurallara uymayan sürücüleri” yetkililere bildirmeliyiz.Hele Orhan köprü üzerindeki Beşli kavşak sorunu giderilmezse çok yakında kazalara neden olacaktır. Trafik kurallarına riyaret edilmiyor. Beledediye emniyet çözüm üretmeli!.  Yetkililerin bu konuda duyarlı davranmaları bekliyoruz diye sitemlerini dile getirdiler

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: PAZARYOLU, ÇİLEKEŞ, YOLU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı