301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 19:23
 
RASİM ÇAM "KAZANAN YIĞILCA OLACAK"
Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam, 31 Mart yerel seçimlerinin hayırlı olmasını diledi. Rasim Çam yaptığı açıklamada “Kazanan Yığılca olacak” dedi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
RASİM ÇAM

Çam, “Biz bazı adaylarımız gibi başkanlığımızı ilan etmiyoruz. Başkanlığı ilan edecek 31 Mart Yerel Seçimlerinde halkımızın oyları olacak. Vatandaşımızdan aldığımız destek ile ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, dışlamadan tüm halkımızı birleştirerek sandığa gideceğiz. Bu yolda kazanan Yığılca ve Dünya'nın ve Türkiye'nin her yerinde ki Yığılcalılar olacak. Yapılmayanları yapmak için buradayız. En önemli ve üstünde durduğum konu ise vatandaşlarımızın huzuru olacak. İlçemizde her şeyden önce huzuru ve kardeşliği ön plana çıkaracağız. Hizmet konusunda ise projelerimizi 5 yıla kalmadan tamamlayacağız. Halkımız ile iç içe olup her zaman halini hatırını soracağız. Kimseyi işi ile aşı ile tehdit etmeyeceğiz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm bulacağız.” dedi.

İttifak adayı olacağının altını çizen Çam, “Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz'ın da dediği gibi, Yığılca'da ittifak yok. Ancak, 1 Nisan günü Cumhur ittifakının belediye başkanı olacağız. Arkamızda Ümit vekilimiz, genel başkanımız Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak. Hizmet konusunda Yığılca altın çağını yaşayacak.  Her türlü eleştiriye açık olacağız,  şeffaf belediyecilik örneği sergileyeceğiz.  Reklam ve manşetlerle öne çıkmayacağız, vatandaşlarımızın gönlünde hizmetlerimiz ile öne çıkacağız” dedi

 39 köy ve 4 mahalleden destek aldıklarını ifade eden Çam, “Vatandaşlarımızdan  gerek belediye encümen adaylarımıza, gerekse İl Genel Meclis Üyesi adaylarımıza 39 köy ve 4 mahallemizde müthiş bir teveccüh var. Bizler bu sevgi selini gördükçe seçtiğimiz arkadaşlarımızda ne kadar doğru karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Adaylarımızın her biri birbirinden değerli ve karakterli kişiler. Allah onlardan razı olsun. Bizleri bu yolda yalnız bırakmadılar. Tüm aday arkadaşlarımızla şirin ilçemizde birlik ve beraberliğimizi yeniden inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 Çimento fabrikasına da değinen MHP adayı Rasim Çam, “Alınacak personelin siyasi parti gözetmeksizin tüm köy ve mahallelerimizden olacak. En çok kimin işe ihtiyacı varsa alımlarımız ondan yana olacak. Önce ekmek girmeyen eve ekmek girecek. Sen şusun busun diye ayrım olmayacak. Bu işin takipçisi olacağız” dedi. 

Ahmet Alkan

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: RASİM, ÇAM, "KAZANAN, YIĞILCA, OLACAK",
Yorumlar
Haber Yazılımı