301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 00:55
 
SAMSUNDAN ELİBOŞ DÖNDÜK
Türkiye Güreş Federasyonu'nun 2019 faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Güreş Yarı Final Müsabakaları 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında Samsun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
SAMSUNDAN ELİBOŞ DÖNDÜK

 

Türkiye Güreş Federasyonu'nun 2019 faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Güreş Yarı Final Müsabakaları 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında Samsun  ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Tekkeköy Bahattin Ekinci Spor Salonunda düzenlenen Analig Güreş Yarı Final Müsabakalarına 12 ilden 240 sporcu katıldı. Serbest stil ve Grekoromen kategorilerinde düzenlenen yarı final müsabakaları 24 Mart 2019 Pazar günü yapılan final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

 

Müsabakalarda dereceye giren takımlar 13-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Bartın ilinde yapılacak olan Analig Güreş Final Müsabakalarına katılmaya hak kazandılar.

Düzce ilinden Katılan güreşçilerimiz ilk üçe giremedikleri için bir üstte çıkamayıarak elendiler.Akçakocalı güreşçi Orçun Okutan yarışmada kolu kırıldığı için yarışmadan çekildi.Anadolu Yıldızlar ligi serbest ve greko-romen stilde yarı-final müsabakaları için Düzce Gençlik Hizmetleri Analig Güreş takım yapılacak turnuvada  18 sporcu 2 antrenör ile katılım sağlamıştı

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUNDAN, ELİBOŞ, DÖNDÜK,
Yorumlar
Haber Yazılımı