301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 23:55
 
SGK KPSS Şartsız 34 Memur Alımı
Sosyal Güvenlik Kurumu 34 memur alımı başvuruları ve şartları yayımlandı. Alıma kimler hangim şartlarda başvuru yapabiliyor. SGK alımına başvuracaklarda KPSS şartsız olarak yapılabilir.
GÜNDEM Haberi
SGK KPSS Şartsız 34 Memur Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK memur alımı başvuruları ve şartları yayınlanmış olup KPSS şartsız başvuru kabul etmektedir. Başvurular 20 Mayıs 2019 tarihi bitimine kadar kapalı zarf usulü başvuru şekli olacaktır.

Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerine yapılacaktır. Muhasebeci, proje asistanı, insan kaynakları uzmanı, destek ekibi lideri, destek ekibi lider yardımcısı, idari işler uzmanı ve çocuk gelişim uzmanı olarak alımlar gerçekleşecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumu internet adresinden temin edilecek Başvuru Formu, Başvuru Dilekçesi, Sağlık Beyanı, Adli Sicil Beyanı 1 ve aşağıda sayılan diğer belgeler, elden veya posta yoluyla aşağıda yer alan adrese teslim edilecektir. Sosyal Güvenlik Kurumu B Blok Z-10 Numaralı Oda Ziyabey Cad., No:6, Çankaya, 06520, Ankara. İstenilen belgeler, kapalı zarf içerisinde sunulmalı ve zarfın üzerinde mutlaka aşağıdaki bilgiler yer almalıdır.

Adayın adı, soyadı ve TC Kimlik Numarası; Tercih sırası belirtilecek şekilde başvurduğu pozisyon veya pozisyonlar, T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Seçme Sınavı” ibaresi olması gerekmektedir. En fazla iki pozisyon için başvuru yapılabilir.

SGK memur kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SGK, KPSS, Şartsız, 34, Memur, Alımı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı