301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 20:46
 
SİYASETİN DUAYENLERİYLE TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
CHP ve İYİ Parti ittifakının Akçakoca belediye başkan adayı Fikret Albayrak, Akçakoca siyasetinin duayenleriyle bir toplantı yaptı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
SİYASETİN DUAYENLERİYLE TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

CHP ve İYİ Parti ittifakının Akçakoca belediye başkan adayı Fikret Albayrak, Akçakoca siyasetinin duayenleriyle bir toplantı yaptı. 

Saat 18.00’de Şahane Kafe’de gerçekleşen toplantıya, geçmiş yıllarda siyasi parti yöneticilikleri yapmış çok sayıda isim katılırken, Albayrak konuşmasında ortak akılla yönetilecek bir belediye ile Akçakoca’nın bölgenin parlayan yıldızı olacağını söyledi.

Siyasi tecrübelerin paylaşıldığı toplantıda, istişare kültürü ve ortak çalışmanın önemi üzerine durulurken, geçmiş dönemlerde aktif siyasetin merkezinde yer alan isimler ise, toplantı sonunda Fikret Albayrak’a her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler.

Fikret Albayrak’ın tecrübeli siyasetçiler yaptığı konuşma adeta kendi döneminin bir özeleştirisi niteliğindeydi.

Kendi belediyecilik döneminde Akçakoca’ya çok sayıda hizmet kazandırdığını,  vizyon projeler ve radikal kararlarla ilçeye hızlı bir fizikî değişimi yaşattığını ifade eden Albayrak, alınan kararların bazılarını biraz acele almış olmakla ve bazı kararlarda istişare kapısını yeterince açık tutmamakla seçimi kaybettiğini söyledi.

Albayrak, geçen süre zarfında hatalarından ders çıkartacak bir olgunluğa eriştiğini, 31 Mart seçimlerinin hemen akabinde ortak akla önem atfeden bir yöntemle, Akçakoca’yı yeniden bölgenin bir numaralı ilçesi haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Yeni döneme ilişkin projelerini de konuklarla paylaşan Albayrak’ın konuşmasından sonra deneyimli siyaset temsilcileri de tecrübe ve bilgilerini paylaştılar. 

Karşılıklı görüş alışverişleri şeklinde geçen toplantı oldukça verimli geçerken, toplantı sonunda tüm katılımcılar Albayrak’a destek mesajları verdiler. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SİYASETİN, DUAYENLERİYLE, TOPLANTIDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı