Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 17:48
 
SPORDA GÜNÜN SONUÇLARI
3.Lig,Bal Ligi, Düzce Yerel Ligi,Basketbol, Ligi Voleybol Ligi,Veteranlar ligi,Bayanlar Ligi,Muay Thai Turnuvasında Büyük Başarı.Bunların Hepsi Haberimizin Devamındadır,İşte Bütün Spor Olaylarında Maç Skorları
SPOR Haberi
SPORDA GÜNÜN SONUÇLARI

 

 3.Lig,Bal Ligi, Düzce Yerel Ligi,Basketbol, Ligi Voleybol Ligi,Veteranlar ligi,Bayanlar Ligi,Muay  Thai Turnuvasında Büyük Başarı.Bunların Hepsi Haberimizin Devamındadır,İşte Bütün Spor Olaylarında Maç Skorları

3.Lig 1.Grupta 17.Hafta Maç Programı

15/12/2019

13:30

Buca Yeni İlçe Stadı

Cİ Group Buca

0  - 0 

Düzcespor

Bal Ligi 13.Hafta Maç Programı

15/12/2019

14:00

Beyköy Stadı

Beyköy Belediyespor

1  - 5 

Göynük Belediyespor

15/12/2019

14:00

Kırıkkale Başpınar Stadı

Kırıkkale Büyük Anadoluspor

1  -  1

Çilimli Belediyespor

Süper Amatör A-Grubu 10.Hafta Maç Programı

14/12/2019

16:00

Nurettin Zafer Sahası

Kuzey Yıldızı Karadeniz Gençlikspor

0  -  3

Kaynaşlı Belediyespor

15/12/2019

13:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Hamidiyespor

1  -  2

Beçi Gençlikspor

15/12/2019

14:00

Akçakoca İlçe Sahası

Akçakocaspor

4  -  0

Kirazlıspor

Süper Amatör B-Grubu 10. Hafta Maç Programı

15/12/2019

13:00

Nurettin Zafer Sahası

Aydınpınarspor

2  - 1 

Yığılcaspor

15/12/2019

14:30

Gölyaka İlçe Sahası

Gölyakaspor

 0 -  1

Çamlı Gençlikspor

15/12/2019

15:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Düzce Belediyespor

5  -  3

Aziziyespor

Birinci Amatör A-Grubu 7.Hafta Maç Programı

15/12/2019

12:00

Gölyaka İlçe Sahası

Hacıyakupspor

 0 - 1 

Eminaçma Gençlikspor

15/12/2019

17:00

Şıralık 2 Nolu Saha

Çiftlik Gençlikspor

  3- 2 

Dedelerspor

15/12/2019

17:00

Nurettin Zafer Sahası

Kurtsuyu Gençlikspor

  3-  1

Ağaköyspor

 Birinci Amatör B-Grubu 7.Hafta Maç Programı

 

 

 

Karaca Çobanspor

0 - 3*

Düzce Gençlerbirliği

14/12/2019

18:00

Nurettin Zafer Sahası

Kabalakspor

4  - 2 

Yeni Taşköprüspor

15/12/2019

14:30

Gölyaka İlçe Sahası

Yazıpınarspor

0  -2  

Nasırlı Köyü Gençlikspor

15/12/2019

15:00

Nurettin Zafer Sahası

Beycilerspor

4  -  0

1934 Selamlarspor

 

 

Basketbol

ERKEK BASKETÇİLERİMİZ KONYA’YI YENDİ

İlimizi erkekler 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor  ligdeki 11 .maçını14-12-2019 Cumartesi günü Kalıcı konutlar spor salonunda saat 17.00 de Konyaspor ile karşılaştığı maçı 75-73 kazandı

KIZLARIMIZ BURSA’YI  İKİ SAYI İLE GEÇTİ

İlimizi kadınlar 1. Basketbol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyespor ligdeki 12.maçını13-12-2019 Cuma günü saat 18.00 de Kalıcı konutlar spor salonunda Bursa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştığı maçı 65-63 kazandı

Voleybol

1881 DÜZCE BELEDİYESPOR DEPLASMANDAN ELİBOŞ DÖNDÜ

İlimizi erkekler 1. Voleybol liginde temsil eden 1881 Düzce Belediyepsor ligdeki 10.maçını  14-12-2019 Cumartesi günü saat 14.00 te Jeopark Kula  ile Manisa Kula  Spor Salonunda karşılaştığı maçı 3-0 kaybetti

 

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR AYDIN ‘DAN ELİBOŞ DÖNDÜ

Çilimli Belediyespor Voleybol takımı . ligdeki 8. Maçını 15-12-2019 Pazar günü saat 16.00 da Aydın Atatürk spor salonunda Aydın Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştığı maçı 3-1 kaybetti.Maçın setleri 25-17 25-22 24-26 25-22 bittiTemsilcimiz 8 maçta 4 puanla 8.sırada bulunuyor.Temsilcimiz 29-12-2019 Pazar günü saat 16.00 da Fethiye Beşkaza spor salonunda Fethiye belediyespor  ile karşılaşacak

Diğer Sporlar

MASTERLERİMİZİN BU HAFTA MAÇI YOK

İlimizi Marmara grubu  masterler ve veteranlar futbol liginde temsil eden Düzcespor vetaran takımı ligdeki ilk yarıyı bitirdi Lige bir hafta ara verildikten sonra ikinci yarı başlayacak.

VETERANLARIMIZDA ARA VARDI

Türkiye Veteranlar Ligi Marmara Yeşil Grupta Mücadele Eden Akçakoca Veteranları 18-12-2019 Cumartesi günü saat 14.00 te  Devrek Karşıyaka Masterler  ile deplasmanda  karşılacak.

BAYANLARIMIZ İSTANBUL’DA 6.YENİLGİSİNİ ALDI

2019-2020 futbol sezonunda ilimizi kadınlar 3. Futbol liginde temsil eden  Düzce Alibaba bayan futbol takımı sezonun 6. Maçını. 15-12-2019 Pazar günü saat 12.00 de İstanbul Tuzlada Tuzla Sahilspor ile 

2019 Uluslararası Antalya Avrupa Açık Muaythai kupasında Düzce ili olarak 10 sporcu ile katılım sağladı.Bu sporculardan 1 Altın,2 Gümüş,1 Bronz madalya geldi.Dereceye giren sporcular ise şunlardır

Hasan ÇETIN U-23 81 KG.1.

71 kg.B.E.A.Klas Galip ÇELIK emf cup 2019 2.si

Umut SEVGEÇ EMF CUP U_23 54 KG.2

Livanur Şahin EMF CUP U23 60 kg 3.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SPORDA, GÜNÜN, SONUÇLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı