301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 10:24
 
TARIM İL MÜDÜRÜ KESIN AYRILDI
Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu'nun görevden alınma kararı Resmi Gazete'de yayınlandı.
GÜNDEM Haberi
TARIM İL MÜDÜRÜ KESIN  AYRILDI

Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu'nun görevden alınma kararı Resmi Gazete'de yayınlandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Toplu Konut İdaresine yapılan atamalar ve Tarım ve Orman Bakanlığındaki görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, açık bulunan Toplu Konut İdaresi Başkan Yardımcılıklarına Mustafa Levent Sungur ve Ömer Faruk Karabayır uygun görüldü.  Ayrıca Kararda, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Ümit Ortan, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kahraman'ın görevlerinden alınmaları da yer aldı.  Atama Kararları, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince yapılırken, görevden almalar, aynı kararnamenin 2'inci maddesine göre gerçekleştirildi.  

Yaklaşık 7 yıldır Düzce’de Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini yürüten Harun Kabaoğlu görevinden alındı. Kabaoğlu; Giresun Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü olarak görev yaparken 18 Haziran 2012 tarihinde Düzce’ye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak atanmıştı.

Düzce’de 7 yıldır görev yapan Harun Kabaoğlu’nun Başkanlık sistemine geçişle birlikte bankalıklarda yeniden yapılanma çalışmaları sonucunda bu görevden alındı. Kabaoğlu’nun yerine ise atama yapılana kadar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcı Necdet Çiçek vekalet ediyor

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: TARIM, İL, MÜDÜRÜ, KESIN, , AYRILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı