301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 20:06
 
TEMAYÜL YOKLAMASINDA ERDOĞAN ÇIKTI
Akçakoca Ak Parti ilçe yönetiminin istifa etmesinin ardından gözler yeni seçilecek ilçe başkanına çevrilmişken, bu sürecin ilk aşaması olan delege tercihinde İbrahim Erdoğan birinci çıktı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
TEMAYÜL YOKLAMASINDA ERDOĞAN ÇIKTI

Ak Parti ilçe yönetiminin istifa etmesinin ardından gözler yeni seçilecek ilçe başkanına çevrilmişken, bu sürecin ilk aşaması olan delege tercihinde İbrahim Erdoğan birinci çıktı.

10 Mayıs Cuma günü Ak Parti ilçe binasında gerçekleşen temayül yoklamasında, Ak Parti’nin mahalle ve köy temsilcilerinden oluşan 117 delegesinden 80 delegenin oy kullanmaya katıldığı ve bu delegelerin oylamada ağırlıklı olarak İbrahim Erdoğan’ı tercih ettikleri öğrenildi.

İbrahim Erdoğan dışında Cüneyt Yemenici, Esvet Sarıoğlu ve Hilmi Ünal da delegelerin isimlerini yazdıkları listede yer aldılar. 

Ak Parti Akçakoca delegelerinin tercihen yazdıkları 4 isim arasında en çok tercih edilen ve birinci sıraya yazılan siyasetçi ise İbrahim Erdoğan oldu. 

Temayül oylaması sonrasında oy sandığı Ak Parti’nin Genel Merkezi’ne gönderilmişti. Geçmiş yılların teamüllerine bakıldığında, önümüzdeki Cuma gününe kadar Akçakoca’dan 3 ismin Ankara’ya çağrılması ve Pazartesi, Salı gibi de atanan ilçe başkanının açıklanması bekleniyor.

Tuncay Top

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: TEMAYÜL, YOKLAMASINDA, ERDOĞAN, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı