Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 11:34
 
TUĞRUL ABANOZ KÖYLÜNÜN YANINDA OLACAĞINI SÖYLEDİ
31 Mart Seçimlerinde Akçakoca CHP 2. Sıra il genel meclisi üyesi genç iş adamı ve Akçakoca’nın sevilen yüzü Akçakoca İlçe Başkan adayıTuğrul Abanoz seçilmesi halinde köylü hemşerilerin yanında olacağını ifade etti.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
TUĞRUL ABANOZ KÖYLÜNÜN YANINDA OLACAĞINI SÖYLEDİ

 

31 Mart Seçimlerinde Akçakoca CHP 2. Sıra il genel meclisi üyesi genç iş adamı ve Akçakoca’nın sevilen yüzü Akçakoca  İlçe Başkan adayıTuğrul Abanoz seçilmesi halinde köylü hemşerilerin yanında olacağını ifade etti.

Abanoz“Köylerdeki çalışmalarımızıda şekillendireceğiz.. Köy meclisleri ve mahalle meclisleri kurup sorun ve görüşleri yerinde belirleyeceğiz. Halkla birebir sohbet ortamları yaratarak ilk ağızdan problemlerin çözümüne ulaşmak için çalışacağız.Ayrıca

Mahalle mahalle sıkıntılar varsa tespit edilip çözüm tavsiye getirilecek. Mahallenin öncelikleri yerel yöneticilerle paylaşılacak. Halkın beklenti ve istekleri toplanarak yöneticilere aktarılacak. Mahallede hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili olarak mahalle halkının görüş ve önerileri de bu meclisler aracılığı ile belirlenecek. Mahalle meclisleri sayesinde belediye başkanı ve yerel yöneticiler de düzenli olarak mahalle sakinleri ile bir araya geleceğiz”dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: TUĞRUL, ABANOZ, KÖYLÜNÜN, YANINDA, OLACAĞINI, SÖYLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı