301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 20:58
 
Türk Kızılayı Personel Alımı İş Başvurusu
Türk Kızılayı 2019 Yılı Türkiye Geneli Personel Alımı İş BaşvurusuTürk Kızılayı 2019 yılı Türkiye geneli personel alımı iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanları yayınladı. Türk Kızılay sizin için çalışmaya devam ediyor. Peki, siz bu kurumda yer alarak neler yapabilirsiniz? İşte ilan detayları. Kaynak: Türk Kızılayı 2019 Yılı Türkiye Geneli Personel Alımı İş Başvurusu
GÜNDEM Haberi
Türk Kızılayı  Personel Alımı İş Başvurusu

Türk Kızılayı 2019 yılı Türkiye geneli personel alımı iş başvurusu açtı. Kızılay’ın sunmuş olduğu hizmette Türk Kızılayı açık pozisyonlar olduğundan, personel alımları devam ediyor. Bu personel alımları kapsamında işe katılım sağlamanız durumunda, direkt olarak detaylı bilgilere de sahip olacaksınız.

Resmi hesaplar ve diğer hesaplar; Açık olan pozisyonların sunulması açısından uygundur. Bu pozisyonları değerlendirmeniz halinde, direkt olarak başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Branş bazda alımı yapılacak Çağrı merkezi operatörü, Doktor (kadın doğum uzamanı, kardiyoloji uzmanı), Gençlik çalışanı ve Doğrulama – Gözlem asistanı olarak yerleştirilecektir.

Pozisyonlara direkt olarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz ve çalışmalarınızı sürdürmeniz adına ilanların olduğunu göreceksiniz. Kızılay iş ilanları kapsamında sunulan pozisyonlara uygun olunması durumunda direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Farklı lokasyonlar için ilanlar verildiğinden, sizin için uygun olan konumda çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Kızılay iş başvurusu nasıl yapılıyor? Başvurunuzu yapmanız için direkt olarak online ortam hazırlanmıştır. Başvurunuzu yapmak adına CV göndererek direkt olarak başvurunuzu tamamlayın. Kısa bir süre içinden yapılacak olan incelemenin ardından direkt olarak başvurunuz hakkında bilgi verilecektir.

Adaylar Lokasyon, Çalışma birimi, Aranan nitelikler, Çalışma koşulları ve aranan diğer nitelikler uygun olunması durumunda Kızılay iş başvurusu kapsamında direkt olarak sunulan ilanlar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uygun pozisyonlar için online olarak CV oluşturabilir, anında gönderme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Açık pozisyonlar sunulacaktır.

Türk Kızılay iş başvurusu için tıklayın.

 
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Türk, Kızılayı, , Personel, Alımı, İş, Başvurusu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı