U-14 BAYAN BASKETÇİLERİMİZ ZOR GRUBA DÜŞTÜ
U-14 BAYAN BASKETÇİLERİMİZ ZOR GRUBA DÜŞTÜ
Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Erkekler ve Kızlar Türkiye Şampiyonaları Antalya ve Kocaeli’nde yapılacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Erkekler ve Kızlar Türkiye Şampiyonaları Antalya ve Kocaeli’nde yapılacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurtiçi Faaliyetleri Programı kapsamında organize edilen U14 Erkekler ve Kızlar Türkiye Şampiyonaları Antalya ve Kocaeli’nde yapılacak.
Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu erkeklerde Antalya ve kızlarda da Kocaeli illerinde organize edilecek.
Düzce belediyespor Bayan Basketbol Takımı Kocaeli İlinde A-Grbunda Mücadele Edecektir.Temsilcimiz Beşiktaş,Fenerbahçe,Çukurova Doğuş,ile mücadele edecekA Grubunda Beşiktaş,Fenerbahçe ve Çukurova gibi zorlu rakiplerle eşleşen ekibimiz ilk maçını yarın 22 Nisan Pazartesi Saat 12.00'de Kocaeli Derince Spor Salonunda Fenerbahçe ile oynayacak.
Temsilcimiz çok kuvvetli bir gruba düştü.İşte Gruplar ve Maçların Programı
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 22-28/NİSAN/2019 / KOCAELİ |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
1 |
Düzce Belediye |
1 |
İstanbul Üni. |
1 |
K.Kazan BLD. |
1 |
İnanç Spor |
2 |
Fenerbahçe |
2 |
Çankaya Üni. |
2 |
Emlak Konut Sp |
2 |
Rönesans Spor |
3 |
Çukurova Doğuş |
3 |
Nesibe Aydın |
3 |
Galatasaray |
3 |
Albatros Spor |
4 |
Beşiktaş |
4 |
Toroslar BLD. |
4 |
Canik Belediye |
4 |
Ülkü Sp |
22 NİSAN PAZARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
1 |
A |
12:00 |
Düzce Belediye - Fenerbahçe |
- |
2 |
A |
14:00 |
Çukurova Doğuş - Beşiktaş |
- |
3 |
C |
16:00 |
Kahramankazan Belediye - Emlak Konut Spor |
- |
4 |
C |
18:00 |
Galatasaray - Canik Belediye |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
5 |
B |
12:00 |
İstanbul Üniversitesi - Çankaya Üniversitesi |
- |
6 |
B |
14:00 |
Nesibe Aydın - Toroslar Belediye |
- |
7 |
D |
16:00 |
İnanç Spor - Rönesans Spor |
- |
8 |
D |
18:00 |
Karşıyaka Albatros Spor - Ülkü Spor |
- |
23 NİSAN SALI |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
9 |
D |
12:00 |
Ülkü Spor - İnanç Spor |
- |
10 |
D |
14:00 |
Rönesans Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
- |
11 |
B |
16:00 |
Toroslar Belediye - İstanbul Üniversitesi |
- |
12 |
B |
18:00 |
Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
13 |
A |
12:00 |
Beşiktaş - Düzce Belediye |
- |
14 |
A |
14:00 |
Fenerbahçe - Çukurova Doğuş |
- |
15 |
C |
16:00 |
Canik Belediye - Kahramankazan Belediye |
- |
16 |
C |
18:00 |
Emlak Konut Spor - Galatasaray |
- |
24 NİSAN ÇARŞAMBA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
17 |
C |
12:00 |
Kahramankazan Belediye - Galatasaray |
- |
18 |
C |
14:00 |
Canik Belediye - Emlak Konut Spor |
- |
19 |
A |
16:00 |
Düzce Belediye - Çukurova Doğuş |
- |
20 |
A |
18:00 |
Beşiktaş - Fenerbahçe |
- |
Başiskele Spor Salonu |
||||
21 |
D |
12:00 |
İnanç Spor - Karşıyaka Albatros Spor |
- |
22 |
D |
14:00 |
Ülkü Spor - Rönesans Spor |
- |
23 |
B |
16:00 |
İstanbul Üniversitesi - Nesibe Aydın |
- |
24 |
B |
18:00 |
Toroslar Belediye - Çankaya Üniversitesi |
- |
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
A1 |
* |
B1 |
* |
C1 |
* |
D1 |
* |
A2 |
* |
B2 |
* |
C2 |
* |
D2 |
* |
A3 |
* |
B3 |
* |
C3 |
* |
D3 |
* |
A4 |
* |
B4 |
* |
C4 |
* |
D4 |
|
2. TUR MAÇLARI |
||||
25 NİSAN PERŞEMBE |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
25 |
2.Tur |
12:00 |
A2 – B3 |
- |
26 |
2.Tur |
14:00 |
B2 – A3 |
- |
27 |
2.Tur |
16:00 |
C2 – D3 |
- |
28 |
2.Tur |
18:00 |
D2 – C3 |
- |
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI |
||||
26 NİSAN CUMA |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
29 |
ÇF |
12:00 |
C1 – 25 Galibi |
- |
30 |
ÇF |
14:00 |
D1 – 26 Galibi |
- |
31 |
ÇF |
16:00 |
A1 – 27 Galibi |
- |
32 |
ÇF |
18:00 |
B1 – 28 Galibi |
- |
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
27 NİSAN CUMARTESİ |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
33 |
* |
12:00 |
29 Mağlubu – 31 Mağlubu |
- |
34 |
* |
14:00 |
30 Mağlubu – 32 Mağlubu |
- |
35 |
YF |
16:00 |
29 Galibi – 31 Galibi |
- |
36 |
YF |
18:00 |
30 Galibi – 32 Galibi |
- |
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI |
||||
28 NİSAN PAZAR |
||||
Derince Spor Salonu |
||||
37 |
7-8 |
10:00 |
33 Mağlubu – 34 Mağlubu |
7-8. lik |
38 |
5-6 |
12:00 |
33 Galibi – 34 Galibi |
5-6. lık |
39 |
3-4 |
14:00 |
35 Mağlubu – 36 Mağlubu |
3-4. lük |
40 |
Final |
16:00 |
35 Galibi – 36 Galibi |
1-2. lik |
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.