U-16 BASKETBOLCULARIMIZ İKİNCİ MAÇINIDA KAYBETTİ
U-16 BASKETBOLCULARIMIZ İKİNCİ MAÇINIDA KAYBETTİ
Temsilcimiz dün saat 12.00 de Bursa Yıldızları ile yaptığı maçı 82-54 kaybetti,Temsilcimiz bugün saat 12.00 de Basketbol İhtisas ile oynadığı maçıda 70-49 kaybetti.Temsilcimiz yarın saat 14.00 te Diyarbakır Doğa Koleji ile oynayacak ve maçlarını tamamlayacak.Temsilcimiz ilk iki maçı kaybettiğinden Play Off grubuna kalma şansını sürdürebilmesi için, Bugün Antalya arenada Diyarbakır ile saat 14:00 yapacağımız maçı kazandığmız taktirde TÜRK TELEKOM İLE playout oynamaya hak kazanacağız
Temsilcimiz dün saat 12.00 de Bursa Yıldızları ile yaptığı maçı 82-54 kaybetti,Temsilcimiz bugün saat 12.00 de Basketbol İhtisas ile oynadığı maçıda 70-49 kaybetti.Temsilcimiz yarın saat 14.00 te Diyarbakır Doğa Koleji ile oynayacak ve maçlarını tamamlayacak.Temsilcimiz ilk iki maçı kaybettiğinden Play Off grubuna kalma şansını sürdürebilmesi için, Bugün Antalya arenada Diyarbakır ile saat 14:00 yapacağımız maçı kazandığmız taktirde TÜRK TELEKOM İLE playout oynamaya hak kazanacağız
U-16 Basketbol (Erkek ve Kız) Anadolu Şampiyonaları 16 Nisan’da Başlayıp 20 Nisan tarihinde bitecek
Temsilcimiz dün saat 12.00 de Bursa Yıldızları ile yaptığı maçı 82-54 kaybetti,Temsilcimiz bugün saat 12.00 de Basketbol İhtisas ile oynadığı maçıda 70-49 kaybetti.Temsilcimiz yarın saat 14.00 te Diyarbakır Doğa Koleji ile oynayacak ve maçlarını tamamlayacak.Temsilcimiz ilk iki maçı kaybettiğinden Play Off grubuna kalma şansını sürdürebilmesi için, Bugün Antalya arenada Diyarbakır ile saat 14:00 yapacağımız maçı kazandığmız taktirde TÜRK TELEKOM İLE playout oynamaya hak kazanacağız
U16 Basketbol (Erkek ve Kız) Anadolu Şampiyonaları 16 Nisan’da Başlayıp 20 Nisan tarihinde bitecek.Deneyımlı tecrübeli hoca Benan Özçelik'in çalıştırdığı Düzce belediyespor Basketbol U-16 takımı Antalya ilinde Kırmızı Grupta mücadele ediyor. Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu erkeklerde; Antalya ve Malatya, kızlarda da Isparta ve Aydın illerinde düzenleniyor. İşte temsilcimizin mücadele edeceği takımlar
U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP 16-20 NİSAN 2019 / ANTALYA |
|||||||
A GRUBU |
B GRUBU |
C GRUBU |
D GRUBU |
||||
1 |
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik |
1 |
Derince Yenikent |
1 |
Adana 1903 Spor |
1 |
Özel Gelişim Koleji |
2 |
Basketbol İhtisas |
2 |
Türk Telekom GSK |
2 |
Şanlıurfa BŞB. |
2 |
Malatya Yıldızlar Gençlik |
3 |
Düzce Belediye |
3 |
Tarsus Amerikan Koleji |
3 |
Fenerbahçe B |
3 |
Edirne D.S.İ. |
4 |
Bursa Yıldızları |
4 |
Darüşşafaka |
4 |
Kocaeli BŞB. Kağıtspor |
4 |
Selçuklu Basketbol |
16 NİSAN SALI |
|||
Antalya Spor Salon |
|||
A |
10:00 |
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Basketbol İhtisas |
- |
A |
12:00 |
Düzce Belediye - Bursa Yıldızları |
54-82 |
C |
14:00 |
Adana 1903 Spor - Şanlıurfa BŞB. |
- |
C |
16:00 |
Fenerbahçe B - Kocaeli BŞB. Kağıtspor |
- |
Çağlayan Spor Salon |
|||
B |
10:00 |
Derince Yenikent - Türk Telekom GSK |
- |
B |
12:00 |
Tarsus Amerikan Koleji - Darüşşafaka |
- |
D |
14:00 |
Özel Gelişim Koleji - Malatya Yıldızlar Gençlik |
- |
D |
16:00 |
Edirne D.S.İ. - Selçuklu Basketbol |
- |
17 NİSAN ÇARŞAMBA |
|||
Antalya Spor Salon |
|||
D |
10:00 |
Selçuklu Basketbol - Özel Gelişim Koleji |
- |
D |
12:00 |
Malatya Yıldızlar Gençlik - Edirne D.S.İ. |
- |
B |
14:00 |
Darüşşafaka - Derince Yenikent |
- |
B |
16:00 |
Türk Telekom GSK - Tarsus Amerikan Koleji |
- |
Çağlayan Spor Salon |
|||
A |
10:00 |
Bursa Yıldızları - Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik |
- |
A |
12:00 |
Basketbol İhtisas - Düzce Belediye |
70-49 |
C |
14:00 |
Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Adana 1903 Spor |
- |
C |
16:00 |
Şanlıurfa BŞB. - Fenerbahçe B |
- |
18 NİSAN PERŞEMBE |
|||
Antalya Spor Salon |
|||
C |
10:00 |
Adana 1903 Spor - Fenerbahçe B |
- |
C |
12:00 |
Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Şanlıurfa BŞB. |
- |
A |
14:00 |
Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Düzce Belediye |
- |
A |
16:00 |
Bursa Yıldızları - Basketbol İhtisas |
- |
Çağlayan Spor Salon |
|||
D |
10:00 |
Özel Gelişim Koleji - Edirne D.S.İ. |
- |
D |
12:00 |
Selçuklu Basketbol - Malatya Yıldızlar Gençlik |
- |
B |
14:00 |
Derince Yenikent - Tarsus Amerikan Koleji |
- |
B |
16:00 |
Darüşşafaka - Türk Telekom GSK |
- |
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.