301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 22:22 Bu haber 189 kez okundu
 
U-16 BASKETBOLCULARIMIZ YARIN PARKEYE İNİYOR
U-16 Basketbol (Erkek ve Kız) Anadolu Şampiyonaları 16 Nisan’da Başlayıp 20 Nisan tarihinde bitecek
SPOR Haberi
U-16 BASKETBOLCULARIMIZ YARIN PARKEYE İNİYOR

 

U-16 Basketbol (Erkek ve Kız) Anadolu Şampiyonaları 16 Nisan’da Başlayıp  20 Nisan tarihinde bitecek

U16 Basketbol (Erkek ve Kız) Anadolu Şampiyonaları 16 Nisan’da Başlayıp  20 Nisan tarihinde bitecek.Deneyımlı tecrübeli hoca Benan Özçelik'in çalıştırdığı Düzce belediyespor Basketbol U-16 takımı Antalya ilinde Kırmızı Grupta mücadele edecek. Altyapı Faaliyetleri 2018-2019 sezonu erkeklerde; Antalya ve Malatya, kızlarda da Isparta ve Aydın illerinde düzenlenecek. İşte temsilcimizin mücadele edeceği takımlar ve maç saatleri aşağıdaki gibidir

 

ER ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP

16-20 NİSAN 2019 / ANTALYA

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

1

Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik

1

Derince Yenikent

1

Adana 1903 Spor

1

Özel Gelişim Koleji

2

 Basketbol İhtisas

2

Türk Telekom GSK

2

Şanlıurfa BŞB.

2

Malatya Yıldızlar Gençlik

3

Düzce Belediye

3

Tarsus Amerikan Koleji

3

Fenerbahçe B

3

Edirne D.S.İ.

4

Bursa Yıldızları

4

Darüşşafaka

4

Kocaeli BŞB. Kağıtspor

4

Selçuklu Basketbol

 

16 NİSAN SALI

Antalya Spor Salon

A

10:00

Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Basketbol İhtisas

-

A

12:00

Düzce Belediye - Bursa Yıldızları

-

C

14:00

Adana 1903 Spor - Şanlıurfa BŞB.

-

C

16:00

Fenerbahçe B - Kocaeli BŞB. Kağıtspor

-

Çağlayan Spor Salon

B

10:00

Derince Yenikent - Türk Telekom GSK

-

B

12:00

Tarsus Amerikan Koleji - Darüşşafaka

-

D

14:00

Özel Gelişim Koleji - Malatya Yıldızlar Gençlik

-

D

16:00

Edirne D.S.İ. - Selçuklu Basketbol

-

17 NİSAN ÇARŞAMBA

Antalya Spor Salon

D

10:00

Selçuklu Basketbol - Özel Gelişim Koleji

-

D

12:00

Malatya Yıldızlar Gençlik - Edirne D.S.İ.

-

B

14:00

Darüşşafaka - Derince Yenikent

-

B

16:00

Türk Telekom GSK - Tarsus Amerikan Koleji

-

Çağlayan Spor Salon

A

10:00

Bursa Yıldızları - Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik

-

A

12:00

Basketbol İhtisas - Düzce Belediye

-

C

14:00

Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Adana 1903 Spor

-

C

16:00

Şanlıurfa BŞB. - Fenerbahçe B

-

18 NİSAN PERŞEMBE

Antalya Spor Salon

C

10:00

Adana 1903 Spor - Fenerbahçe B

-

C

12:00

Kocaeli BŞB. Kağıtspor - Şanlıurfa BŞB.

-

A

14:00

Diyarbakır Doğa Koleji Gençlik - Düzce Belediye

-

A

16:00

Bursa Yıldızları - Basketbol İhtisas

-

Çağlayan Spor Salon

D

10:00

Özel Gelişim Koleji - Edirne D.S.İ.

-

D

12:00

Selçuklu Basketbol - Malatya Yıldızlar Gençlik

-

B

14:00

Derince Yenikent - Tarsus Amerikan Koleji

-

B

16:00

Darüşşafaka - Türk Telekom GSK

-

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: U-16, BASKETBOLCULARIMIZ, YARIN, PARKEYE, İNİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı escort istanbul istanbul escort porno izle sex hikaye porno indir türk porno escort