U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur Sonuçları (3 Gün)
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur Sonuçları (3 Gün)
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları haberimizin devamındadır.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları haberimizin devamındadır.
1.Grup
İSTANBUL
A Grubu
4 Mayıs Cuma
14:00 Yeşil Esenyurtspor-Bağlarbaşıspor 2-2
16:00 Çubukluspor-Reşitpaşaspor 4-1
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Reşitpaşaspor-Yeşil Esenyurtspor 0-4
16:00 Bağlarbaşıspor-Çubukluspor 4-0
6 Mayıs Pazar
15:00 Çubukluspor-Yeşil Esenyurtspor
17:00 Bağlarbaşıspor-Reşitpaşaspor
2.Grup
Tekirdağ (ÇORLU)
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:30 Lüleburgazspor-İzmit Gençlerbirliği 2-1
Bayrampaşa Tunaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İzmit Gençlerbirliği-Bayrampaşa Tuna 1-1
Lüleburgazspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:30 Bayrampaşa Tuna-Lüleburgazspor 0-2
İzmit Gençlerbirliği-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Edirne DSİ 7-0
Kocaeli Hisareynspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:30 Hisareynspor-Edirne DSİ 3-1
İstanbul Çeliktepespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Çeliktepespor-Hisareynspor 1-0
Edirne DSİ-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Lüleburgazspor - Çeliktepespor
3.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Bandırmaspor-Kartalspor 1-1
Bursa İnegölspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İnegölspor-Bandırmaspor 0-0
İstanbul Kartalspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Kartalspor -İnegölspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
Penaltılar
Bandırmaspor İnegölspor 3-2 p
Bandırmaspor - Kartalspor 3-2 p
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Bursa Bağlarbaşıspor-Çorlu Fenerspor 3-0
İstanbul Gazi Mahallesi SK-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Çorlu Fenerspor-Gazi Mahallesi SK 3-4
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Gazi Mahallesi SK-Bursa Bağlarbaşı 4-1
Çorlu Fenerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
12:00 Bandırmaspor - Gazi Mahallesi SK
4.Grup
KOCAELİ
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Nilüfer Erdemli-M.Ereğli Bld 10-0
Küçükçekmecespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:15 Küçükçekmecespor-M.Ereğli Bld 6-2
Bursa Nilüfer Erdemlispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Nilüfer Erdemli-Küçükçekmecespor 4-0
Tekirdağ Marmara Ereğli Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:15 Ayazağaspor-Erenlerspor 2-1
Bursa Orhangazi Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Erenlerspor -Orhangazi Belediye 3-3
İstanbul Ayazağaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:15 Orhangazi Belediye-Ayazağaspor 0-1
Sakarya Erenlerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Nilüfer Erdemli - Ayazağaspor
5.Grup
SAKARYA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Silivrispor-Devrek Belediyespor 7-3
Kocaeli 1937 Sekaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Kocaeli 1937 Seka-Devrek Belediye 8-1
Silivrispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Silivrispor-Kocaeli 1937 Seka 1-0
Zonguldak Devrek Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli Güneşspor-Eİ Kızıkspor 1-0
İstanbul Trabzonspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İstanbul Trabzonspor-Eİ Kızıkspor 7-0
Kocaeli Güneşspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 İstanbul Trabzon-Kocaeli Güneş 1-3
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Silivrispor Kocaeli Güneşspor
6.Grup
BOLU
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Büyükçekmece Bld-Kavaklıdere 0-0
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 1308 Osmaneli Bld-Büyükçekmece Bld 2-2
Ankara Kavaklıderespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Kavaklıdere-1308 Osmaneli Bld 3-0
Büyükçekmece Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Demirlibahçe-Kocasinanspor 2-2
Düzcespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Düzcespor-Demirlibahçespor 1-0
İstanbul Kocasinanspor -Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Kocasinanspor-Düzcespor 2-3
Ankara Demirlibahçespor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13:00 Kavaklıderespor - Düzcespor
7.Grup
BURSA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Menderes Bld 4-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Menderes Bld-Sultangazispor 1-2
İzmir Menderes Belediyespor
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Sultangazispor-Eskişehir DSİ Bend 1-1 (4-3 pen)
İzmir Menderes Belediye Eğitim Kültürspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Pınargücüspor-Saruhanlı Bld 3-3
İstanbul Dudulluspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Dudulluspor-Pınargücüspor 0-1
Manisa Saruhanlı Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Saruhanlı Bld-Dudulluspor 2-4
İzmir Pınargücüspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Sultangazispor - Pınargücü
8.Grup
DÜZCE
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Hacettepespor-Adapazarıspor 5-0
Bursa Hürriyetspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Bursa Hürriyetspor-Adapazarıspor 1-0
Hacettepespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Hürriyetspor-Hacettepespor 1-0
Adapazarıspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Derince Birlikspor-Akova Barışspor 1-0
Kütahya TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Tavşanlı Linyitspor-Akova Barışspor 0-2
Kocaeli Derince Birlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Tavşanlı Linyitspor-Derince Birlikspor 1-0
Sakarya Hendek Akova Barışspor -Bay
Penaltılar:
Tavşanlı Linyitspor - Akova Barışspor 4-2
Derince Birlikspor - Tavşanlı Linyitspor 5-4
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13:00 Bursa Hürriyetspor - Derince Birlikspor
9.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Eskişehir Sağlıkspor-Altınova Bld 1-0
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Altınova Bld-Yunusemre Bld 3-1
Eskişehir Sağlıkspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Yunusemre Bld-Eskişehir Sağlık 1-1
Yalova Altınova Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Çanakkale Dardanel-Salihli Bld 2-1
Kütahyaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Kütahyaspor-Salihli Bld 6-0
Çanakkale Dardanelspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Çanakkale Dardanel-Kütahyaspor 1-3
Manisa Salihli Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Eskişehir Sağlıkspor - Kütahyaspor
10.Grup
MANİSA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Bornova Yeşilova-Uşak Bölmespor 3-1
Balıkesir Havran Fatih Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Uşak Bölmespor- Havran Fatih Bld 2-4
İzmir Bornova Yeşilovaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Havran Fatih Bld-Bornova Yeşilova 0-2
Uşak Bölmespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Bornova Bld-Didim Bld 3-2
Balıkesir BŞBelediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Didim Bld-Balıkesir BŞBld 3-1
İzmir Bornova Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Balıkesir BŞBld-Bornova Bld 2-2
Aydın Didim Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Bornova Yeşilovaspor - Bornova Bld
11.Grup
MUĞLA(Köyceğiz)
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Güzeltepe GK-Aydın İdmanyurdu 5-0
Burdur Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Aydın İdmanyurdu-Bucak Belediye 1-1
İzmir Güzeltepe Gençlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Bucak Belediye- Güzeltepe GK 0-2
Aydın İdmanyurdu -Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Antalya Yolspor-Sökespor 5-2
Denizli İncilipınargücü Gençlikspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Sökespor-İncilipınargücü 0-0
Denizli İncilipınargücü Gençlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 İncilipınargücü-Antalya Yolspor 1-4
Sökespor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Güzeltepe GK - Antalya Yolspor
12.Grup
BURDUR
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Afjet Afyonspor-Konya Ereğlispor 2-1
Isparta Davrazspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Konya Ereğlispor-Isparta Davrazspor 0-4
Afjet Afyonspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Isparta Davrazspor-Afjet Afyonspor 4-4 (4-3 p)
Konya Ereğlispor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Denizli Yeşilköy-Muratpaşa Bld 1-1
Yeni Milasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Yeni Milasspor-Denizli Yeşilköy 1-2
Antalya Muratpaşa Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Muratpaşa Bld-Yeni Milasspor 4-1
Denizli Yeşilköyspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
14:00 Isparta Davrazspor - Muratpaşa Bld
13.Grup
MERSİN
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Adana Yüksel GK-Karaman Başakspor 3-2
Hatay Ekincispor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:30 Karaman Başakspor-Hatay Ekincispor 1-3
Adana Yüksel Gençlikspor -Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Hatay Ekincispor-Adana Yüksel GK 0-3
Karaman Başakspor -Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:30 Adanaspor-1920 Maraşspor 3-1
Gaziantep Şehitkamil Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 1920 Maraşspor-Şehitkamil Belediye 1-3
Adanaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:30 Şehitkamil Belediyespor-Adanaspor 1-4
1920 Maraşspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Adana Yüksel GK - Adanaspor
14.Grup
ADANA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Kuvayi Milliye-Gaziantep Oğuz 1-0
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Gaziantep Oğuz-Korkut Ata Ünv 0-1
Mersin Kuvayi Milliye-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Korkut Ata Ünv.-Kuvayi Milliye 0-1
Gaziantep Oğuzspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Silifke Bld-Kırıkhanspor 2-1
79 Kilisspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Kırıkhanspor- 79 Kilisspor 2-0
Medcem Silifke Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 79 Kilisspor-Silifke Bld 0-3 h
Hatay Kırıkhanspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Kuvayi Milliye - Silifke Bld
15.Grup
GAZİANTEP
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Adana G.Birliği-Adıyaman Çınarspor 3-2
Malatya Demirspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Adıyaman Çınarspor-Malatya Demir 1-0
Adana Gençlerbirliği-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Adana G.Birliği-Malatya Demir 8-1
Adıyaman Çınarspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Ş.Urfa Tarımspor-Mersin Yolspor 2-1
K.Maraş Türkoğlu Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Mersin Yolspor- Türkoğlu Bld 2-0
Malatya Demirspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Ş.Urfa Tarımspor-Türkoğlu Bld 1-0
Mersin Yolspor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Adana GB - Şanlıurfa Tarımspor
16.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
13:30 1969 Merdinspor-11 Nisanspor 1-1
Van DSİ-Bay
4 Mayıs Cuma
13:30 Van DSİ-1969 Merdinspor 4-0
Şanlıurfa 11 Nisanspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
10:00 11 Nisanspor-Van DSİ 1-0
1969 Merdinspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Batman Tüpraş-Elazığ Yolspor 1-1
Şanlıurfa Hilvan Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
13:30 Hilvan Bld-Batman Tüpraş 2-1
Elazığ Yolspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
12:30 Elazığ Yolspor -Hilvan Belediye 1-0
Batman Tüpraş-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
10:00 11 Nisanspor - Elazığ Yolspor
17.Grup
ELAZIĞ
A Grubu
4 Mayıs Cuma
13:30 Muş Murat-Bingöl Bld Yaşam 3-1
16:00 Diyarbakır DSİ-Malatya Adafi Kartal 2-1
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Bingöl Bld Yaşam-Diyarbakır DSİ 1-2
15:30 Malatya Adafi Kartal-Muş Murat 0-2
6 Mayıs Pazar
11:00 Muş Murat-Diyarbakır DSİ
13:30 Malatya Adafi Kartal-Bingöl Bld Yaşam
18.Grup
VAN
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Diyarbakır Alipaşaspor-Ağrı 1970 SK 2-2
Iğdır Arasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Iğdır Arasspor-Diyarbakır Alipaşaspor 0-3
Ağrı 1970 SK-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Ağrı 1970 SK- Iğdır Arasspor 0-2
Diyarbakır Alipaşaspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Eruh Sağlıkspor-Güroymakspor 3-2
Yüksekova Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Yüksekova Belediye-Güroymakspor 2-1
Siirt Eruh Sağlıkspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Siirt Eruh Sağlıkspor-Yüksekova Belediye 1-3
Bitlis Güroymakspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15.00 Diyarbakır Alipaşa - Yüksekova Bld
19.Grup
ARTVİN
A Grubu
4 Mayıs Cuma
11:00 Yakutiyespor-Rize İl Özel İdare 4-0
13:30 Göle Bld-Araklı 1961 SK 0-8
5 Mayıs Cumartesi
11:00 Rize İl Özel İdare-Göle Bld 3-1
13:30 Araklı 1961 SK-Yakutiyespor 1-2
6 Mayıs Pazar
11:00 Yakutiyespor-Göle Belediyespor
13:30 Araklı 1961 SK-Rize İl Özel İdare
20.Grup
GİRESUN
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Samsun Yolspor-Bayburt GİÖİdare 3-2
Trabzon Hekimoğlu Doğanspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Hekimoğlu Doğan-Bayburt GİÖİdare 1-0
Samsun Yolspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Hekimoğlu Doğan-Samsun Yol 1-0
Bayburt GİÖİdare-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Söğütlüspor-Mollaköyspor 11-0
Orduspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Orduspor-Mollaköyspor 5-0
Trabzon Söğütlüspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Orduspor-Trabzon Söğütlüspor 1-0
Erzincan Mollaköyspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Hekimoğlu Doğanspor - Orduspor
21.Grup
ORDU
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
13:00 İlkadım Bld Yabpa-Giresun Sanayi 7-0
Tokat Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:30 Giresun Sanayi-Erbaa Güreş İhtisas 1-3
Samsun İlkadım Belediye Yabancılarpazarı-Bay
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Erbaa Güreş İhtisas-İlkadım Bld Yabpa 1-4
Giresun Sanayispor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Atakum Bld-Gümüşhane Telekom 7-0
Sivas Demirspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Sivas Demir-Gümüşhane Telekom 5-0
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:30 Sivas Demirspor-Atakum Bld 0-3
Gümüşhane Telekomspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13.00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı - Atakum Bld
22.Grup
TOKAT
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Çorum İl Özel İdare-Mühimmatspor 2-0
Amasya Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Mühimmatspor-Amasya Belediyespor 0-1
Çorum İl Özel İdarespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Amasya Belediye-Çorum İl Özel İdare 1-1 (4-2 p)
Kırıkkale MKE Mühimmatspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Talasgücü Bld-1926 Bulancakspor 4-0
68 Aksaray Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 1926 Bulancakspor-68 Aksaray Bld 0-8
Kayseri Talasgücü Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 68 Aksaray Bld-Talasgücü Bld 2-2 (2-4 p)
1926 Bulancakspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Amasya Bld - Talasgücü
23.Grup
AKSARAY
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Selçuklu Belediyespor-Gümüşlerspor 2-0
Nevşehirspor Gençlik-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Gümüşlerspor-Nevşehirspor Gençlik 1-2
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Nevşehirspor Gençlik-Selçuklu Belediye 0-1
Niğde Gümüşlerspor -Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Yozgatspor 1959-Kırşehir Belediyespor 4-1
Kayseri Şekerspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Kayseri Şekerspor-Kırşehir Belediyespor 4-0
Yozgatspor 1959-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Kayseri Şekerspor-Yozgatspor 1959 2-0
Kırşehir Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
12:00 Selçuklu Bld - Kayseri Şekerspor
24.Grup
KASTAMONU
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Sinop Özel İdare-Yenimahalle Bld 1-0
Bartınspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Yenimahalle Bld-Bartınspor 2-2
Sinop Özel İdarespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Bartınspor-Sinop Özel İdare 0-4
Ankara Yenimahalle Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Cebecispor-Çerkeş Belediyespor 8-1
Zonguldak Kozlu Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Kozlu Belediye-Çerkeş Belediye 2-2
Ankara Cebecispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Cebecispor-Kozlu Belediyespor 6-0
Çankırı Çerkeş Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Sinop Özel İdare - Cebecispor
Derleyen: Benan Diker
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.