301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 10:26
 
VATANDAŞLAR CENEVİZ MANAV MARKET ‘İN AKININA UĞRUYOR
Akçakoca halkına kaliteli ve uygun fiyatta taze sebze ve meyve satışı yapmayı hedefleyen Ceneviz Sebze-Meyve Manavı açıldığı günden beri gündemden düşmeyerek, Meyve ve sebzenin her çeşidini müşterilerine günlük getirerek hem taze hem kaliteli hem de hesaplı alışveriş yapma imkanı veriyor.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
VATANDAŞLAR CENEVİZ MANAV MARKET ‘İN AKININA UĞRUYOR

 

Akçakoca halkına kaliteli ve uygun fiyatta taze sebze ve meyve satışı yapmayı hedefleyen  Ceneviz Sebze-Meyve Manavı açıldığı günden beri gündemden düşmeyerek, Meyve ve sebzenin her çeşidini müşterilerine günlük getirerek hem taze hem kaliteli hem de hesaplı alışveriş yapma imkanı veriyor.

Vatandaşların akınına uğrayan Ceneviz Sebze ve Meyve Manavında her hafta Salı ve Cuma günleri indirim günü yaparak,vatandaşlara kaliteli temiz ürünleri sizler için  hizmet veriyor. Manav Markette  son günlerde yaşanan Virüs nedeni ile Hijyen ile birlikte her ürünün üzerinde fiyat etiketinin bulunması,vatandaşların kendi istediği gibi ürünlerini seçmesi,çıkışta ivedi bir biçimde hesabını ödemesi,her gün günlük ürünlerin bulundurulması gibi hizmette sınır tanımayan Ceneviz Sebze ve Meyve Manavı İşletme Sahibi Ferhat Durdu ve Durmuş Özdemir “Bizim amacımız halkın meyve sebze ihtiyacını pazar fiyatları gibi uygun olarak bizden almasıdır. Kar marjımız çok az olup en kaliteli ürünü halkımıza sunuyoruz. Bizler direk halden başka aracı olmadan sebze ve meyvelerimizi halk ile buluşturuyoruz. Herkese ve her kesime örnek olduk .Fakir fukara biraz olsun rahat nefes aldı .Günün her saati dolup taşan en az 17 çalışanı ile hizmet veren ucuz fiyatlarıyla nazik ve terbiyeli çalışanlarıyla taze ve bol çeşitli sebze ve meyveleriyle göz kamaştıran Ceneviz Manavı sizleri meyve ve sebze reyonuna  beklerken,Hacıyusuflar mahallesi Kordon büfe karşısında yakın zaman içinde 2.ci  Ceneviz  marketimizi açıp  Akçakoca’lı gençlerin istihdamınıda sağlamış olacağız.Bizleri Akçakoca dışındanda takip eden vatandaşlarda bulunmakta bizler ile fikir alışverişi yapmaktalar,buda bizlerin ne denli bir hizmet verdiğimizin bir göstergesidir.Bu kapsamda Akçakoca’da  bu alandaki önemli bir eksiği kapatığımızı düşünüyoruz.Akçakoca halkı bizleri tercih ettiği içinde  teşekkürlerimi iletiyorum.Kaliteli ve uygun fiyata meyve sebze almak isteyen herkesi Ceneviz Sebze-Meyveye bekliyoruz." dedi.

 

Ayrıca vatandaşların Manavın adeta müşteri akınına uğradığını vatandaşa kaliteli ürünleri ucuz fiyata sağladıklarını Ceneviz manavın açılmasından duydukları memnuniyetileri dile getirirlerken şunları ifade ettiler “ Modern bir şekilde hizmet politikasıyla açıldığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi devam ediyor. Açıldığı günden beri  müşteri akınına uğrayan mağazada yok yok.Akçakoca’ya çok büyük bir hizmet getirdiklerini, bizler pazayerinde ürünlerimizi seçemiyoruz ve satıcılardan hakaretler işitiyoruz,oysa Ceneviz manavında ürününüzü sizler seçiyor,saniye içerisinde ödemenizi yaparak gros manav marketten ayrılma imkanı buluyorsunuz.Bundan dolayı Ceneviz manavı işletmecilerini ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz kiymetini bilsinler”  ifadelerinde bulundular

 Sipariş kabul saatlerinin saat 10.00 ila 18.00 saatleri arası olacağını vurgulayan yetkililer, vatandaşların evlerde kalmasının sağlıkları açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, ”Ceneviz Manav Market yanınızda.Bütün sebze ve meyve ihtiyaçlarınızı dert etmeyin. Evde kalın, sağlıkla kalın!” dediler.

Sipariş için irtibat numaraları ise şunlar:

GMS:0541 27940 78

WhatSapp sipariş hattı: 0541279 40 78

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: VATANDAŞLAR, CENEVİZ, MANAV, MARKET, ‘İN, AKININA, UĞRUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı