301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 20:38 Bu haber 129 kez okundu
 
Vicdansız sürücü köpeğe çarpıp kaçtı
Cumayeri ‘nde bacağını araba ezen yavru köpeğe belediye sahip çıktı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Vicdansız sürücü köpeğe çarpıp kaçtı

Cumayeri ‘nde bacağını araba ezen yavru köpeğe belediye sahip çıktı.

 

 Cumayeri  ilçesinde meydana gelen üzücü olayda yavru bir sokak köpeğine kimliği tespit edilemeyen bir sürücü çarpıp kaçtı.

Çarpmaya bağlı olarak minik köpeğin sol  ön ayağı feci şekilde parçalandı.

Durumu gören  Gazetemizin Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi Nevzat Keleş hemen  Cumayeri Belediyesi yetkililerine haber verdi.

Yavru köpeği zaman kaybetmeden Cumayeri’nde  bulunan veterinere götüren belediye çalışanları aşırı kan kaybeden yavru köpeğe ilk müdahale yapılmasını sağladı.

Yapılan kontrolde yavru köpeğin yaşaması için kırılan ayağı sarılarak müdahale yapıldı. Genel durumu iyi olan yavru köpek gözetim altına alındı. 

Cumayeri  Belediye Memur Başkan yardımcısı Salih Şahin, yavru köpeği ziyaret ederek, sağlığına kavuşması için gereken tüm çalışmaların yapılması için  yetkililere talimat verdi.Burası Cumayeri gazetesine açıklamada bulunan Şahin’’  Bugün bir kaza sonucu ayağı kırılan  yavru bir köpek getirildi. İyileşmesi için ne gerekiyorsa yapılması talimatını verdim. Bizler yaradılanı Yaradan'dan ötürü sevdiğimiz için, en az bizler kadar yaşama hakkı olan bu canlılara her zaman sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi. 

 Yavru köpeği gören annesi ve kardeşinin yavru köpeğin yanından ayrılmaması dikkat çekici  idi

Haber:N.Keleş

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Vicdansız, sürücü, köpeğe, çarpıp, kaçtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı