301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 16:56 Bu haber 372 kez okundu
 
YENİ BAŞKANINI SEÇTİ
Akçakoca Rotary Kulübü başkanlığı devir teslim töreni yapıldı. Mevcut başkan Erkan Güldiken düzenlenen törenle başkanlık görevini İlhan Kerem Demir’e bıraktı.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Akçakoca Rotary Kulübü başkanlığı devir teslim töreni yapıldı. Mevcut başkan Erkan Güldiken düzenlenen törenle başkanlık görevini İlhan Kerem Demir’e bıraktı.

Saat 19.00’da bir otelin konferans salonunda başlayan devir teslim törenine, Akçakoca’nın rotaryen ve rotaract kulübü üyelerinin yanı sıra, 2430 bölge Guvernörü ve 2430 vakıf Başkanı Hasan Akduman da katıldı.

Törende ilk olarak rotaract kulübünün başkanlık devir teslim töreni gerçekleşti. Kurucu Rotaract kulübü başkanı Ozan Turna, başkanlık kolyesini yeni Rotaract başkanı Ensar Aydaş’ın boynuna taktı.

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Ozan Turna, tüm bölge projelerine katılarak Bölge’nin en aktif rotaract kulübü olduklarını söyledi.

Rotaract’ların yeni başkanı Ensar Aydaş da yaptığı kısa konuşmada kendisini Rotary ailesine sokan rotaryenlere teşekkür ederek, ”İnşallah güzel işlere imza atacağız” şeklinde konuştu.  

Genç rotaractların konuşmasının ardından Akçakoca Rotary Kulübü Başkanı Erkan Güldiken geçmiş bir yılı değerlendiren bir sunum yaptı.

1 yıl içerisinde gerçekleştirdikleri çok sayıda projeyi ve bu projelerin en büyüğü olan Akçakoca Devlet hastanesine kazandırılan 5 adet diyaliz makinesi projesini anlatan Güldiken, son olarak yeni dönem başkanına ve devir teslim törenine katılan rotaryenlere teşekkür ederek bitirdi konuşmasını.

Güldiken’in konuşması sonrasında 2430 bölge Guvernörü ve 2430 vakıf Başkanı Hasan Akduman, Akçakoca Rotary Kulübü’nün kurucu başkanı Cemil Gülez’e özel bir ödül takdim etti.

Özel bağışçılara verilen ‘Paul Harris dostu’ belgesini Gülez’e takdim eden Akduman, uluslararası hizmetlere verdiği katkıdan ötürü teşekkür belgesini verdiği Gülez’in yakasına da özel kabartma Paul Harris rozeti taktı. 

Son olarak başkanlık kolyesinin devir teslimine geçildi. Akçakoca Rotary Kulübü’nün önceki dönem başkanı Erkan Güldiken boynundan çıkardığı başkanlık kolyesini, yeni dönemin başkanı İlhan Kerem Demir’in boynuna taktı.

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan yeni dönem başkanı İlhan Kerem Demir, konuklara teşekkür ederek başladı konuşmasına.

Demir, açılış gongunu çaldıktan sonra konuşmasını sürdürdü. Bu görevi, hedefleri yüksekte tutma azmine sahip olarak ve gururla devraldığını söyleyen Demir, yeni dönemde Rotary kulübünü daha da kurumsallaştıracağını sözlerine ekleyerek kapanış gongunu çaldı.  

Birlikte yenen yemek sonrasında ise halef – selef başkanlar ile konuklar birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.    

T.Top
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: YENİ, BAŞKANINI, SEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı