Ziraat Bankası herkese anında nakit para veriyor!
Haber
21 Aralık 2020 - Pazartesi 18:21
 
Ziraat Bankası herkese anında nakit para veriyor!
Ziraat Bankası tarafından nakit para desteği başvuruları başladı. Ziraat Bankası başvuru şartları sağlayan herkese talep edilen miktarda nakit para desteği veriyor. Ziraat Bankası kredi başvuru detayları haberimizde.
GÜNDEM Haberi
Ziraat Bankası  herkese anında nakit para veriyor!

Ziraat Bankası emekli ve çalışanlar için tatil kredisi başvuru detaylarını açıkladı.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Başvuru şartlarını sağlayan herkese Ziraat Bankası tarafından 10000 tl 6 ay geri ödemesiz 36 ay vade ile nakit para desteği verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası kredi başvuru açıklamasında, "Tatil yapmak isteyen ve Bankamız aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerinin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik kredi ürünü sunmaktayız." denildi.

10000 TL 6 AY GERİ ÖDEMESİZ 36 AY VADE İLE NAKİT PARA

Öte yandan başvuru yapacak kişiler için, "Bankamızla anlaşma yapan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Kredi tutarının 80'i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan 20'lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır." ifadeleri yer aldı.

Ziraat Bankası kredi başvuru detayları şöyle:

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık 1,21 oranına denk gelmektedir.

Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

Ziraat Bankası başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Ziraat, Bankası, , herkese, anında, nakit, para, veriyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı