2.LİG KIRMIZI GRUPTA HAFTANIN MAÇLARI TAMAMLADI
SPOR
07.04.2024 - 17:35, Güncelleme:
07.04.2024 - 17:41
2.LİG KIRMIZI GRUPTA HAFTANIN MAÇLARI TAMAMLADI
2.Lig Kırmızı Grupta 33.Hafta Maç Sonuçları puan durumu,gelecek haftaki maç programı Şöyle Oluştu.
2.Lig Kırmızı Grupta 33.Hafta Maç Sonuçları Şöyle Oluştu.
Tarih
Saat
Stadyum
Evsahibi
Sonuç
Misafir
07/04/2024
15:00
Düzce Şehir Stadyumu
Düzce Cam Düzcespor
3 - 0
Denizlispor
07/04/2024
15:00
Karaman Yeni Stadyum
Karaman FK
1 - 1
Fethiyespor
07/04/2024
15:00
Derince İlçe Stadı
Belediye Derincespor
0 - 0
GMG Kastamonuspor
07/04/2024
15:00
Isparta Atatürk Stadı
Isparta 32 Spor
1 - 1
Anagold 24 Erzincanspor
07/04/2024
15:00
Diyarbakır Stadyumu
Amed Sportif Faaliyetler
5 - 2
İnegölspor
07/04/2024
15:00
Kırıkhan İlçe Stadı
İskenderunspor AŞ
3 - 0
Somaspor
07/04/2024
15:00
Uşak 1 Eylül Stadı
Uşakspor A.Ş.
1 - 6
Alagöz Holding Iğdır FK
07/04/2024
15:00
Dağılgan Stadı
68 Aksaray Belediyespor
0 - 0
Menemen FK
07/04/2024
15:00
Bolluca Stadı
Arnavutköy Bld Gençlikspor
1 - 1
Etimesgut Belediyespor
33.hafta sonunda oluşan puan durumu
Takım
O
G
B
M
A
Y
Av.
P
Form
1.
Amed Sportif Faaliyetler
32
22
8
2
71
24
47
74
2.
GMG Kastamonuspor
32
21
8
3
55
23
32
71
3.
Alagöz Holding Iğdır FK
32
18
10
4
53
24
29
64
4.
Anagold 24 Erzincanspor
33
18
8
7
54
30
24
62
5.
Menemen FK
32
17
7
8
56
39
17
58
6.
İskenderunspor AŞ
32
16
5
11
57
43
14
53
7.
Isparta 32 Spor
32
17
2
13
38
37
1
53
8.
İnegölspor
32
13
7
12
44
44
0
46
9.
Somaspor
32
12
8
12
36
39
-3
44
10.
Karaman FK
32
11
9
12
39
46
-7
42
11.
68 Aksaray Belediyespor
33
10
10
13
26
26
0
40
12.
Fethiyespor
32
9
12
11
40
43
-3
39
13.
Etimesgut Belediyespor
33
10
5
18
22
37
-15
35
14.
Arnavutköy Bld Gençlikspor
32
8
10
14
39
44
-5
34
15.
Belediye Derincespor
32
8
9
15
32
33
-1
33
16.
Düzce Cam Düzcespor
33
8
9
16
39
59
-20
33
17.
Sarıyer
32
7
10
15
36
47
-11
31
18.
Denizlispor
32
7
7
18
30
49
-19
28
19.
Uşakspor A.Ş.
32
1
2
29
13
93
-80
5
34.hafta maç programı
Tarih
Saat
Stadyum
Evsahibi
Sonuç
Misafir
13/04/2024
15:00
Menemen İlçe Stadı
Menemen FK
-
İskenderunspor AŞ
13/04/2024
15:00
Yusuf Ziya Öniş Stadı
Sarıyer
-
Düzce Cam Düzcespor
14/04/2024
15:00
Fethiye İlçe Stadı
Fethiyespor
-
Isparta 32 Spor
14/04/2024
15:00
Denizli Atatürk Stadı
Denizlispor
-
68 Aksaray Belediyespor
14/04/2024
15:00
İnegöl İlçe Stadı
İnegölspor
-
Karaman FK
14/04/2024
15:00
Soma Atatürk Stadı
Somaspor
-
Uşakspor A.Ş.
14/04/2024
15:00
Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı
Anagold 24 Erzincanspor
-
Arnavutköy Bld Gençlikspor
14/04/2024
15:00
Kastamonu Gazi Stadı
GMG Kastamonuspor
-
Amed Sportif Faaliyetler
14/04/2024
15:00
Iğdır Şehir Stadı
Alagöz Holding Iğdır FK
-
Belediye Derincespor
2.Lig Kırmızı Grupta 33.Hafta Maç Sonuçları puan durumu,gelecek haftaki maç programı Şöyle Oluştu.
2.Lig Kırmızı Grupta 33.Hafta Maç Sonuçları Şöyle Oluştu.
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/04/2024 | 15:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 3 - 0 | Denizlispor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 1 - 1 | Fethiyespor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 0 | GMG Kastamonuspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 5 - 2 | İnegölspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 0 | Somaspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 6 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
07/04/2024 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Menemen FK | ||
07/04/2024 | 15:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 1 - 1 | Etimesgut Belediyespor |
33.hafta sonunda oluşan puan durumu
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
|
Amed Sportif Faaliyetler | 32 | 22 | 8 | 2 | 71 | 24 | 47 | 74 | ||
|
GMG Kastamonuspor | 32 | 21 | 8 | 3 | 55 | 23 | 32 | 71 | ||
|
Alagöz Holding Iğdır FK | 32 | 18 | 10 | 4 | 53 | 24 | 29 | 64 | ||
|
Anagold 24 Erzincanspor | 33 | 18 | 8 | 7 | 54 | 30 | 24 | 62 | ||
|
Menemen FK | 32 | 17 | 7 | 8 | 56 | 39 | 17 | 58 | ||
|
İskenderunspor AŞ | 32 | 16 | 5 | 11 | 57 | 43 | 14 | 53 | ||
7. | Isparta 32 Spor | 32 | 17 | 2 | 13 | 38 | 37 | 1 | 53 | ||
8. | İnegölspor | 32 | 13 | 7 | 12 | 44 | 44 | 0 | 46 | ||
9. | Somaspor | 32 | 12 | 8 | 12 | 36 | 39 | -3 | 44 | ||
10. | Karaman FK | 32 | 11 | 9 | 12 | 39 | 46 | -7 | 42 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 33 | 10 | 10 | 13 | 26 | 26 | 0 | 40 | ||
12. | Fethiyespor | 32 | 9 | 12 | 11 | 40 | 43 | -3 | 39 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 33 | 10 | 5 | 18 | 22 | 37 | -15 | 35 | ||
14. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 32 | 8 | 10 | 14 | 39 | 44 | -5 | 34 | ||
15. | Belediye Derincespor | 32 | 8 | 9 | 15 | 32 | 33 | -1 | 33 | ||
|
Düzce Cam Düzcespor | 33 | 8 | 9 | 16 | 39 | 59 | -20 | 33 | ||
|
Sarıyer | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 47 | -11 | 31 | ||
|
Denizlispor | 32 | 7 | 7 | 18 | 30 | 49 | -19 | 28 | ||
|
Uşakspor A.Ş. | 32 | 1 | 2 | 29 | 13 | 93 | -80 | 5 |
34.hafta maç programı
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/04/2024 | 15:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | - | İskenderunspor AŞ | ||
13/04/2024 | 15:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | - | Düzce Cam Düzcespor | ||
14/04/2024 | 15:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | - | Isparta 32 Spor | ||
14/04/2024 | 15:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | - | 68 Aksaray Belediyespor | ||
14/04/2024 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | - | Karaman FK | ||
14/04/2024 | 15:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | - | Uşakspor A.Ş. | ||
14/04/2024 | 15:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | - | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
14/04/2024 | 15:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | - | Amed Sportif Faaliyetler | ||
14/04/2024 | 15:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | - | Belediye Derincespor |
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.