Düzce'de SGK İl Müdürleri Koordinasyon Toplantıları Yapıldı
Haber
11 Nisan 2021 - Pazar 10:16
 
Düzce'de SGK İl Müdürleri Koordinasyon Toplantıları Yapıldı
Sosyal Güvenlik Kurumu Koordinasyon toplantısı 11 il müdürünün katılımı ile Düzce'de gerçekleştirildi.
DÜZCE YEREL HABER Haberi
Düzce'de SGK İl Müdürleri Koordinasyon Toplantıları Yapıldı

 

Sosyal Güvenlik İl Müdürleri Koordinasyon toplantısı tüm il müdürlerinin kendi bölgesinde katıldığı toplantılarla yapıldı.

 

Her ay düzenli olarak bir şehirde gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Kurumu Koordinasyon toplantısının Nisan ayı toplantısı Düzce'de gerçekleştirildi. Düzce SGK İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İstanbul İl Müdürü Murat Göktaş başkanlık yaptı. Ayrıca toplantıya Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Bursa, Yalova, Bilecik, Kocaeli, Sakarya ve Zonguldak İl Müdürleri de katılım sağladı. 

Kurumun 2020 faaliyetlerinin ve 2021 yılının ise planlanmasının görüşüldüğü toplantılarda, bölgedeki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Başkan Yılmaz burada yaptığı konuşmasında, SGK’nın 154 e- Devlet uygulamasıyla vatandaşların işlemlerini evlerinden ayrılmadan gerçekleştirebildiğini ifade ederek konuşmasına şu şekilde devam etti. “Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte Kurum olarak dünyaya örnek olacak çalışmalara imza attık. Özellikle e- Devlet uygulamalarımızla ve Genel Sağlık Sigortası sistemimizle pek çok sorunun üstesinden gelmeyi başardık. Bu noktada koordinasyon toplantılarının öncelikle bölgedeki il müdürlüklerimizin çalışmalarını koordineli ve başarılı bir şekilde yürütmesine ciddi katkılar sağladığını düşünüyorum. Kurum olarak amacımız yerinde, etkin ve hızlı hizmet anlayışıyla vatandaşın ihtiyaçlarına anında cevap verebilmektir, bunu gerçekleştirebilmenin en önemli adımı ise koordineli ve titiz bir şekilde çalışabilmektir” dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Düzce'de, SGK, İl, Müdürleri, Koordinasyon, Toplantıları, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı