DÜZCESPOR DUALAR İLE UĞURLANDI
Haber
04 Mayıs 2021 - Salı 13:15
 
DÜZCESPOR DUALAR İLE UĞURLANDI
6 Mayıs 2021 Perşembe günü 68 Aksarayspor ile play off 1. tur maçı oynayacak olan Düzcespor dualar ile Aksaray’a uğurlandı.
SPOR Haberi
DÜZCESPOR DUALAR İLE UĞURLANDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Düzcespor’u Aksaray maçı öncesinde Şıralık tesislerinde ziyaret etti. Özlü futbolcular,teknik kadro ve yönetim kurul üyelerini Aksaray’a uğurladı. Düzcespor Şıralık tesislerinde gerçekleşen ziyarette, Başkan Faruk Özlü ‘Sizden şampiyonluk bekliyorum. Şampiyon olun bana gelin. Sizler için iyi şeyler yapacağım.Heyecanlı ve tutkulu olun. Şampiyonluk pirimi için para telaffuz etmiyorum ama sizi memnun edecek bir prim verilecek. Sizlerin Düzcespor’u şampiyon yapacağına gönülden inanıyorum. Önce Aksaray maçını alın gelin, daha sonra da şampiyon olun” dedi.

Düzcespor’un tecrübeli futbolcusu Nevzat Bilen’de tesislerde kısa bir konuşma yaptı. Faruk Özlü’nün ziyaretinin kendileri için moral ve motivasyon olduğunu belirten Bilen “Sizi ve Düzce halkını memnu edecek sonuçlarla döneceğiz. Hedefimiz şampiyonluk” diye konuştu.

YAVUZ İNCEDAL

Düzcespor Teknik sorumlusu Yavuz İncedal yaptığı konuşmada “Öncelikle destekleriniz için teşekkür ediyorum. Düzcespor çok iyi futbolculardan kurulu bir kadroya sahip. Tek hedefimiz şampiyonluk” şeklinde açıklama yaptı.

GÖKAN KAPOĞLU

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’da futbolculara inandığının altını çizerek “Onlar bizim yüzümüzü kara çıkartmayacaklar. Yönetim, teknik kadro ve futbolcular olarak şampiyonluğa kenetlendik. Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye desteği için teşekkür ediyoruz” dedi. Konuşmaların ardından kurban kesimi yapıldı. Düzcespor ekibi dualarla Aksaray’a uğurlandı.

Haber Foto:Kenan Işık

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DÜZCESPOR, DUALAR, İLE, UĞURLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı