GÖLYAKA CHP İLÇE BAŞKANI POLİSLERİ UNUTMADI
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 16:15
 
GÖLYAKA CHP İLÇE BAŞKANI POLİSLERİ UNUTMADI
CHP Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, polis haftası dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı
DÜZCE YEREL HABER Haberi
GÖLYAKA CHP İLÇE BAŞKANI POLİSLERİ UNUTMADI

CHP Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, polis haftası dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

CHP Gölyaka İlçe Başkanı Şahin, “176 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir” dedi.

“Bu anlayış doğrultusunda, tüm emniyet mensuplarının üstlendikleri bu kutsal görevi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancım tamdır” diyen başkan Şahin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bu vesileyle, Ülkemiz genelinde görev yapan tüm polislerimizin haftasını ve polis teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, huzurun bozulmaması için mesai kavramı gözetmeksizin çalışan polisimize desteklerinden dolayı değerli Gölyaka halkımıza teşekkür ediyorum. Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizden hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Görevleri başındaki polislerimize bu zor görevleri esnasındaki desteklerinden dolayı değerli eş ve çocuklarına teşekkür ediyor, Gölyakamız ve ülkemiz genelindeki tüm polislerimize selam ve sevgilerimle başarı dileklerimi sunuyorum.''

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: GÖLYAKA, CHP, İLÇE, BAŞKANI, POLİSLERİ, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı