İşte "Bayraktar Farkı"
Haber
10 Haziran 2018 - Pazar 00:26
 
İşte "Bayraktar Farkı"
4 siyasi partinin vekil adayları aynı iftarda buluştu
SİYASET Haberi
İşte

Kaynaşlı’nın Karaçalı Mahallesi’nde Kaynaşlı Belediye Başkanın da katılımı ile düzenlenen iftarda Ak Parti Düzce Milletvekili 3.Sıra Adayı Numan Çabuk, Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, MHP Düzce 2.Sıra Milletvekili Adayı Dr. Yusuf Arslan ve İyi Parti Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu aynı masada iftarlarını açtı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın da organize etmiş olduğu Karaçalı’da düzenlenen halk iftarı yoğun katılım ile yapıldı. Yoğun katılım gören iftar programının bugün ki konukları Düzce Milletvekilleri Adaylarıydı. Uzun zamandır bu tarz fotoğraf karesini görmek için hasret olan ve aynı masada iftar açan milletkili adaylarını gören Karaçalı Mahallesi sakinlerinin gözlerinden  verilen bu birlik mesajı karşısında memnun oldukları okundu.

Sıcak görüntülerin ortaya çıktığı bu iftar organizasyonunda tek masada 4 siyasi partinin birlikte oturmasını isteyen Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, etrafına 4 siyasi parti milletvekili adaylarını aldı ve biz birlik ve beraberlikten yanayız dedi ve ekledi; “ Bence hep beraber aynı masada oturalım. Vekillerimizi yan yana alalım. Birlik beraberlik olsun. Hep beraber oturalım” dedi.


Öncelikle iftar saati yaklaşmadan mahallelileri tek tek ziyaret eden ve ellerini tek tek sıkan 4 siyasi partinin milletvekili adayları da birbirleriyle de tokalaşarak 24 Haziran’da ki seçimler için birbirlerine başarılar dilediler. Ak Parti Düzce 3. Sıra Milletvekili Numan Çabuk’a ise Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar eşlik ederken, Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra Milletvekili Zafer Teber’e İl Başkanı İlhan Duru ve parti teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisinin 2. Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Arslan’a parti üyeleri ve İyi Parti Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu’na da parti üyeleri eşlik etti.


Okunan akşam ezaın ile iftarlarını açan 4 siyasi partinin milletvekili adayı da dualarının ardından verilen ikramlar ile birlikte oruçlarını açmış oldular.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İşte, "Bayraktar, Farkı",
Yorumlar
Haber Yazılımı